הרב זרקי לרוני מאנה: ״מעולם לא היית חבר של ביבי ושרה - אני יודע דברים שלא כל אדם יודע עליך״ - 0404
הרב זרקי לרוני מאנה: ״מעולם לא היית חבר של ביבי ושרה – אני יודע דברים שלא כל אדם יודע עליך״ קובי גדעון, לע"מ

הרב זרקי לרוני מאנה: ״מעולם לא היית חבר של ביבי ושרה – אני יודע דברים שלא כל אדם יודע עליך״

הרב המוהל אבי זרקי מתל אביב העלה פוסט ברשת החברתית ותקף את רוני מאנה, שתקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

הרב זרקי טוען כי מאנה מוליך שולל את הציבור וזאת בהמשך לראיון שנתן ובו תקף את ראש הממשלה ורעייתו.

הרב זרקי: ״אני לא יכול לשתוק בשום אופן. למרות שגם רוני מאנה וגם נתניהו מקורבים אלי שנים רבות, איני מוכן לקבל שום מילה מדבריו אודות נתניהו.

יש גבולות שלא עוברים אותם. עם כל הכבוד לרוני מאנה, הצעתי לנתניהו לא להגיב ואפילו לא בפסיק. זה לא לכבודו של ראש הממשלה לעסוק בשטויות ובפרט כאשר על הפרק עומדים ענייניה של המדינה.

רוני יקירי, כאשר התגוררת ברחוב אבשלום חביב 4 בתל אביב, הזמנת אותי לקבוע מזוזות בדירתך ולא שילמת עד היום. אשתך דאז, ניקול הלפרין אמרה לי בשעתו שלא אראה את הכסף והיא צדקה.

נכון, לא חסר לא לי ולא לך, אך בטרם תעביר ביקורת על יושרו של ראש הממשלה, עמוד מול המראה, הסר את הפאה הנוכרית שלראשך ואל תוליך שולל את הצבור על מנת לזכות בעוד מעט "דקות תקשורת".

מעולם לא היית "חבר" של ביבי ושרה, הואיל וברגע שמסתיים האינטרס שלך אתה בועט והדברים ידועים ומפורסמים. אל תשכח שאם אתה בברנז'ה.. אני "הרב של הברנז'ה".. ואני יודע דברים שלא כל אדם יודע גם עליך… חדל קשקשת ברשת״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]