כחלון מצפה לעשרה מנדטים ומכריז: "אם לא אהיה שר האוצר - אני עולה על אוטובוס והולך הביתה" - 0404
כחלון מצפה לעשרה מנדטים ומכריז: אלעד מלכא

כחלון מצפה לעשרה מנדטים ומכריז: "אם לא אהיה שר האוצר – אני עולה על אוטובוס והולך הביתה"

שר האוצר וחבר הקבינט המדיני בטחוני, משה כחלון, התארח ב"שישי תרבות" בבית שמש ודיבר על מדיניות ישראל כנגד מתקפות חמאס, הצעה להצטרף לליכוד ומפלגת כולנו.

כחלון חשף: "ביום חמישי האחרון לפני הגשת הרשימות, הציעו לנו להצטרף לרשימת הליכוד. אמרתי להם תודה רבה, אני רוצה להיות שר אוצר מתוך מפלגת כולנו. לא של ביבי ולא של גנץ. יש לי דרך ואני יכול לממש אותה רק כראש מפלגה. אם אני לא אהיה שר האוצר אני עולה על אוטובוס והולך הביתה".

בנוסף, התייחס כחלון לירי הרקטות אמש (חמישי) לתל אביב ואמר: "המדיניות של ישראל מושכלת ונקבעת בד בבד עם הצבא והקבינט ומתקבלת פה אחד. אני תומך במדיניות רה"מ – כוח ההרתעה של צה"ל נשמר. אני אומר לך מידיעה שלא יושבים גיבורים גדולים בצד השני. העסק הולך ומתכנס ואני מניח שתהיה החלטה בקרוב".

כשנשאל על ההתנתקות אמר: "אני הייתי נגד ההתנתקות וגם הצבעתי נגדה, לעומת אחרים. אבל אם יצאת, תיפרד. אתה לא יכול גם להיפרד מעזה וגם להישאר נשוי. זו לא באמת התנתקות וזו הייתה טעות לצאת. אבל אם יצאת משם אז צא. אני מאמין בניתוק מלא מכל הבחינות ואני מאמין שזה יגיע בטווח של עד 5 שנים. זה החזון שאני רואה לעתיד של ישראל מול עזה".

 

 

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]