טעות לעולם חוזרת - הגיע הזמן לחסל את התירוצים. גם בלוני הנפץ והמטענים נשלחים בטעות? - 0404
טעות לעולם חוזרת – הגיע הזמן לחסל את התירוצים. גם בלוני הנפץ והמטענים נשלחים בטעות? ביטחון אשכול

טעות לעולם חוזרת – הגיע הזמן לחסל את התירוצים. גם בלוני הנפץ והמטענים נשלחים בטעות?

לעם בישראל נמאס. עייפנו מסבבי לחימה מול ארגון טרור זעיר שפעם אחר פעם מוכיח עליונות על ישראל.

לעם בישראל אין עוד כח לשמוע תירוצים דוגמת "אכלו לי, שתו לי". כשארגון טרור יורה טילים לעבר מדינה חזקה כמו ישראל, צריכה להיות תגובה אחת ויחידה – תקיפות נרחבות מהאוויר וחיסול כלל המטרות הידועות לצה"ל (אלפי מטרות).

בסבב הלחימה הקודם היו אלה "ברקים ורעמים" שגרמו, באורח פלא, לרקטות חמאס להשתגר לעבר ארצנו. היום מדברים על "טעות". 

עם ישראל לא טיפש! "טעות" לא יכולה להוביל לירי שני טילים לעבר גוש דן. "טעות" לא יכולה לגרום לאלפי אזרחים להימלט על נפשם ולרוץ למקלטים. "טעות" היא פשוט מושג שגוי ולא אמין.

 ה"שקט" לא באמת נשמר… לא היום, לא אתמול ובטח שלא בחודשים האחרונים. בלוני תבערה ונפץ מופרחים מעזה לעבר ארצנו באופן יום-יומי. בלוני הנפץ הללו מתפוצצים מעל לראשי אזרחים בעוטף ישראל והילדים במקום נאלצים לחיות במציאות עגומה בה בלון – דבר נפלא המתאר שמחה – הוא בעצם סכנת חיים. 

הגיע הזמן להתאחד. הגיע הזמן לצאת למתקפה אמיתית מול ארגוני הטרור, כזו שתכריע את חמאס ותחזיר את ההרתעה הישראלית שנעלמה, לצערנו, לפני זמן רב. (בתמונה: בלוני נפץ במועצה האזורית אשכול, ארכיון).

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]