ראש המועצה לתושבים: "רבים מרגישים לא בטוח לשלוח את הילדים לביה"ס וזה בסדר. מרכיב משמעותי בחוסן הוא זכות הבחירה" - 0404
ראש המועצה לתושבים:

ראש המועצה לתושבים: "רבים מרגישים לא בטוח לשלוח את הילדים לביה"ס וזה בסדר. מרכיב משמעותי בחוסן הוא זכות הבחירה"

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול, פנה לתושבי אשכול בהודעה בה אמר סיפר על המצב הביטחוני והדריכות באזור כתוצאה מתקיפות כוחותינו ברצועת עזה, בתגובה לרקטות שנורו אמש לתל אביב. ירקוני שלח מסרים מרגיעים לתושבים וסיפר על קשר שוטף עם הצבא.

ירקוני: "תושבים יקרים, התעוררנו כולנו לבוקר מתוח. אנו למודי ניסיון ויודעים שמה שקורה ברצועת עזה, משפיע ישירות עלינו. מאמש אנו בקשר שוטף עם אנשי הצבא ומעודכנים על כל התפתחות. על פי הערכות המצב וההמלצות של הצבא, אין שינוי בהנחיות לתושבים ואנו עוקבים בדריכות אחר כל התפתחות.

אנו קשובים להמלצות אנשי החינוך וגורמי החוסן ומסגרות החינוך פועלות כרגיל היום. בתי הספר ממוגנים ולילדים נכון לפגוש את חבריהם ואת המורים שלהם והיום יוקדש לפעילות משחררת יותר.

שמחתי לראות את הילדים מגיעים הבוקר לבתי הספר עם פיג’מות כחלק משבוע הפורים. אני יודע שיש רבים שמרגישים לא בטוח לשלוח את הילדים לבתי הספר וזה בסדר. מרכיב משמעותי בחוסן הוא זכות הבחירה – האפשרות לבחור לפחות אם כן או לא.

אנשי הבטחון, היועצים החינוכיים והפסיכולוגים החינוכיים שלנו נמצאים במוסדות החינוך מלווים ועוקבים באופן הדוק אחר יום הלימודים ונמצאים כאן בשבילכם. אני מאחל לכולנו יום שקט ושבת של שלום וכמובן שנעדכן בכל התפתחות. שבת שלום, גדי".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]