תיעוד מזעזע: תושב רמלה התעלל בשלושה כלבים ואחר כך הרג אותם באכזריות במכות מעדר - 0404

תיעוד מזעזע: תושב רמלה התעלל בשלושה כלבים ואחר כך הרג אותם באכזריות במכות מעדר

במשטרה התקבל בראשית השבוע דיווח על חשד להתעללות והמתה של כלבים בשכונת הרכבת ברמלה. כוח משטרה שהגיע למקום מצא שני פגרים של כלבים וכלב נוסף כשהוא גוסס כתוצאה מפציעה קשה. ממצב הכלבים עלה חשד כבד, כי הם נפלו קורבן להתעללות אכזרית, ונפתחה חקירה לגילוי החשוד במעשה.

מפקח וטרינרי הוזעק אל המקום על ידי השוטרים לטפל בכלב הפצוע, אך הכלב לא עמד בפציעה ומת אף הוא. פעילות חקירתית של משטרת ישראל הביאה לאיתורו ולמעצרו של חשוד במעורבות באירוע, בן 31 מרמלה.

החשוד הובא שלשום לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשון לציון, בסיומו, הוארך מעצרו בשלושה ימים והיום (חמישי), עם סיום החקירה והשלמת גיבוש התשתית הראייתית, הוגש כתב אישום כנגד החשוד.

על פי כתב האישום, הנאשם התאכזר והתעלל בשלושת הכלבים בחצר ביתו, בכך שהיכה אותם באמצעות מעדר מספר רב של פעמים בראשם, בצווארם וריסק את הגולגולת שלהם. בנוסף, על פי האישום, גרם הנאשם לשלושת הכלבים פציעות וחבלות פנימיות, עמוקות ורחבות ולדימום פנימי רב.

עוד עלה מכתב האישום כי הנאשם הותיר זירת עבירה "מדממת" בתוך החצר בו ביצע את מעשיו האכזריים, ושובל דם לאורך כל המסלול בו גרר את הכלבים עד שהשליכם בתעלה בצד הדרך.

כאמור, התביעה המשטרתית במדור להגנת הסביבה, הגישה היום כתב אישום בעניינו ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים בגין התאכזרות והתעללות בבעל חיים והיזק והמתת בעל חיים."משטרת ישראל רואה בחומרה את עבירות ההתאכזרות וההתעללות בבעלי חיים חסרי ישע, ומשקיעה משאבים בגילוי חשודים בעבירות אלה והבאתם לדין", נמסר מהמשטרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]