הגרבוזית החדשה עושה רוח: יעל אבקסיס - את המסיתה הגדולה - 0404
הגרבוזית החדשה עושה רוח: יעל אבקסיס – את המסיתה הגדולה

הגרבוזית החדשה עושה רוח: יעל אבקסיס – את המסיתה הגדולה

קשטי עצמך תחילה לפני שאת מחליטה לפתוח את הפה על רוב עם ישראל. מי שמסית כאן הוא את ובנוסף כמה מחברייך ההזויים שחושבים שהם מנהלים את מדינת ישראל ואזרחיה.

גב׳ אבקסיס יעל, כשאת טוענת כי, ״הימנים לא מייצגים אצלי אנושיות, אבל הקולות הגזענים והמסיתים מגיעים מהימין. ההסתה של הימין נגד השמאל פצעה אותנו״, למי בדיוק את מתכוונת? מבחינתך ראש הממשלה אינו אנושי? ראש הממשלה מסית? איילת שקד איננה אנושית? חברי הכנסת שרן השכל ואמיר אוחנה מסיתים? אולי ההורים השכולים הרצל חג׳ג׳, מירב חג׳ג׳ ודבורה גונן מסיתים ואינם אנושיים? רוב עם ישראל אינו אנושי ובנוסף מסית?

איך את לא מתביישת? איך את לא חושבת רגע לפני פליטת הפה האומללה שאת פועלת בניגוד לרוב העם ההגיוני בישראל? איך יש לך אומץ? מי שמך כשופטת האדם? מי את? דגמנת ושחקת מול כולם, ביקשת את אהדתם, ועכשיו הרוב מבחינתך מסית?

היכן היית, גב׳ אבקסיס, כאשר שמאלנים הזויים ריססו כתובות גרפיטי עם צלבי קרס על דמותו של ראש הממשלה? היכן היית, גב׳ אבקסיס, כאשר שמאלנים הזויים ריססו גרפיטי לשחרור המחבלת עהד תמימי מהכלא? היכן היית כאשר צוירה דמותו של ראש הממשלה עם סמל גרפיטי וכאשר הוצב פסל בדמותו? מי כאן המסית?

היכן היית כאשר בצלם ושוברים שתיקה פעלו ועדיין פועלים נגד חיילינו? היכן היית כאשר השמאל שלך פעל לפגוע בארגון חב״ד המדהים? כיצד היית כאשר ח״כ זנדברג התרפקה על קברו של רב המרצחים ערפאת? אם זה הצד שאת בוחרת – תהני. אנחנו, הרוב השפוי, לא שם.

הצטרפת, גב׳ אבקסיס, לרשימת ה״גרבוזים״ המצומצמת. אותה רשימה אשר לא אוהבת מנשקי מזוזות ומנגד, מאוהבת בעצמה ומנשקת את עצמה.

לא נורא, גב׳ אבקסיס, אם את מעדיפה את הברנז׳ה על עם ישראל – זכותך. המשיכי לסבול ואנחנו, בעזרת ה׳ ובעזרת כל הימין, שהוא הרוב השפוי, נמשיך להוביל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]