ארגון 'בוחרים במשפחה' דורשים: הקמת ועדה לערכי המשפחה - 0404

ארגון 'בוחרים במשפחה' דורשים: הקמת ועדה לערכי המשפחה

לקראת הבחירות הקרבות, החליטו בארגון 'בוחרים במשפחה' להעלות את המודעות לטיפול בנושא המשפחה תוך מיתוג המפלגה והחכי"ם שמתחייבים לפעול לחיזוק המשפחה, ולהזהיר מפני המפלגות והחכי"ם שנושא זה לא על סדר יומם או שהם בין הכוחות הפועלים לפירוק המשפחה.

הדרישה המרכזית של הארגון בפני חברי הכנסת היא, להצהיר בקול חד וברור: משפחה = אבא ואמא. בנוסף דורשים בארגון, להקים ועדה מיוחדת לענייני ערכי המשפחה, שתפעל לחזק בחקיקה את התא המשפחתי.
סרטון שהופץ היום ברשת חושף את הבעיה כי אין ועדה מיוחדת לענייני משפחה ובארגון מחפשים את חברי הכנסת בעלי אומץ לב ציבורי, שיתחייבו לקדם את ערכי המשפחה, ללא חשש מלחצים של ארגונים המעוניינים לפרק אותה.

בעלון הדרישות שיופץ במקביל לסרטון מתבקשים חברי הכנסת וראשי המפלגות להתחייב כי:
יפעלו ברוח ההגדרה – משפחה=אבא ואמא, יוציאו את האג'נדה הלהטבית ממשרד החינוך, יחזקו את התא המשפחתי בחקיקה, יוציאו ניתוחים לשינוי מין מסל התרופות ויפעלו למען מתן אפשרות להפרדה מגדרית באירועים במימון ציבורי.

מארגון 'בוחרים במשפחה' נמסר: "הגיע הזמן שנבחרי הציבור ירימו את דגל המשפחה ויובילו באופן מעשי לחיזוק מעמדה שאוים ונפגע בשנים האחרונות וכן יתנערו מכל מי שמנסה לטשטש את הזהות האישית והמשפחתית, המביאה לחורבן חברתי ולאומי". והוסיפו: "אנו מקווים שתם העידן בו מי שמעז להיאבק על הדבר הפשוט והטריוויאלי הזה, חושש לומר את דעתו בקול ברור. על נבחרי הציבור לומר בקול חד וברור כי הם בוחרים במשפחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]