פרסום ראשון: תלונה במשטרה נגד שי ניצן, בין השאר בנושא חקירות רה״מ. לתלונה צורפו סרטונים ומסמכים - 0404
פרסום ראשון: תלונה במשטרה נגד שי ניצן, בין השאר בנושא חקירות רה״מ. לתלונה צורפו סרטונים ומסמכים

פרסום ראשון: תלונה במשטרה נגד שי ניצן, בין השאר בנושא חקירות רה״מ. לתלונה צורפו סרטונים ומסמכים

תלונה הוגשה היום במשטרת ישראל כנגד פרקליט המדינה, שי ניצן. מאחורי התלונה, עומד ד״ר חיים סדובסקי, מי שעוסק בפרשת תאיר ראדה וחשף שם מחדלים ואף פרסם ספר בנושא.

ד״ר סדובסקי טען בתלונתו כי ע״פ מסמכים וסרטונים שיש בידו, הרי שיש לכאורה חשד שנתפרו תיקים לראש הממשלה בנימין נתניהו ולרומן זדורוב שהורשע ברצח תאיר ז״ל.

בתלונתו, טוען ד״ר סדובסקי לעבירות חמורות והציג, לטענתו, את העובדות: ״מהעובדות והראיות שחלקן פורנזיות וחלקן נסיבתיות, שבתלונה המפורטת המצורפת עולה כי:

  • שתי תלונות נפרדות כנגד פרקליט המדינה שי ניצן, שמהן עולה שהוא עבר על כמה סעיפים בחוק, נמצאו מוצדקות ע"י נציבות הביקורת על מערך התביעה ומייצגי המדינה בערכאות.
  • פרקליט המדינה שי ניצן הורה לפרקליטות בכירות להדיח עד מעדותו ולשבש מהלכי משפט. נציבות הביקורת מצאה כי "התנהלות זו פגומה ואסורה, מדובר בניסיון לשנות עדותו של עד."
  • פרקליט המדינה שי ניצן הוא זה שבנה תיקים פליליים מופרכים כנגד ראש הממשלה נתניהו ומשפחתו. 4. פרקליט המדינה הודה במו פיו וסיפר שנערכים מעצרי שווא על מנת לחתום עם אדם נקי הסכם עד מדינה, על מנת לכלוא את מי שהוא רוצה בראשו.
  • פרקליט המדינה שי ניצן "בחן", אבל בחר להתעלם מתיעוד מעשי פשע שהונחו לפניו ולא לעצרם.
  • פרקליט המדינה שי ניצן הוא האחראי על רוב ההדלפות כנגד נתניהו לתקשורת.
  • פרקליט המדינה שי ניצן, עשה לכאורה שימוש בעובדה שהיועמ"ש מנדלבליט ביצע לכאורה עבירות על החוק, שאליהן התייחס גם היועמ"ש הקודם וינשטיין, על מנת לגרום למנדלבליט לפעול כרצונו.
  • פרקליט המדינה שי ניצן, בהיותו "המשנה לפרקליט המדינה לעניינים מיוחדים" הורה לעצור חקירת משטרה כהלכתה והורה להעלים ראיות שהצביעו על האשמים ברצח תאיר ראדה.
  • ועוד כמפורט בתלונה.

התלונה הוגשה עם פירוט גדול, תמונות שצורפו בפרשת תאיר ראדה, כנסים שבהם לקח שי ניצן חלק ועוד.

לתלונה המלאה לחצו על הקובץ המצורף: תלונה במשטרה נגד שי ניצן

את תגובת פרקליט המדינה נביא בהמשך…

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]