שקד: "ביטול חוק ההתנתקות נעצר בקדנציה הקודמת מסיבות מדיניות של רה"מ. מקווה שנוכל לתקן את העוול" - 0404

שקד: "ביטול חוק ההתנתקות נעצר בקדנציה הקודמת מסיבות מדיניות של רה"מ. מקווה שנוכל לתקן את העוול"

שרת המשפטים איילת שקד מתגייסת לביטול חוק ההתנתקות: השרה דיברה ואמרה שהחוק נתקע בקדנציה הקודמת בגלל סיבות מדיניות של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לדבריה. 

שקד: "חברת הכנסת שולי מועלם ואני ניסינו בקדנציה הקודמת לקדם את החוק לביטול ההתנתקות בצפון השומרון. זה לא צלח. זה נעצר מסיבות מדיניות של ראש הממשלה. אני מאוד מקווה שנקבל כח בממשלה הבאה להצליח ולתקן את העוול הזה".

בשבועות האחרונים יצאו עשרות משפחות שהתגוררו בעבר בחומש למאבק סביב ביטול חוק ההתנתקות. בימים האחרונים השיגו במטה המאבק הצהרות ממספר חברי כנסת ושרים שטענו כי הם יפעלו לביטול החוק בכנסת הבאה.

בין המשפחות נמצא גם יוסי דגן ראש מועצת השומרון שמוביל את המאבק. דגן אמר כי מדובר בחבל ארץ יהודי וישראלי כאחד וכי כל יום שעובר וחוק ההתנתקות לא מבוטל הוא עוול גדול למתיישבים.

דגן ציין עוד כי הוא מצפה שהמחנה הלאומי יקדם את ביטול חוק ההתנתקות הן במצע והן לאחר הבחירות. "אני שמח שיש כבר חברי כנסת מיועדים שהצהירו כי יפעלו לטובת העניין, הם יבחנו במעשיהם לאחר הבחירות", אמר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]