הקונספטים הכי מוצלחים לגילאי 8-12 - 0404
הקונספטים הכי מוצלחים לגילאי 8-12 Pixabay

הקונספטים הכי מוצלחים לגילאי 8-12

בגילאי 8-12 הילדים לרוב כבר מתחילים לקחת חלק פעיל בתכנון ימי ההולדת שלהם. יחד עם זאת, לנו כהורים יש ניסיון רב יותר בארגון אירועים מסוג זה ולכן נוכל לכוון אותם לעבר הרעיון הריאלי והמוצלח ביותר. בגיל הזה גם חגיגת יום ההולדת נעשית הרבה יותר חשובה לילדים והם ירצו שבחגיגה שלהם חבריהם ייהנו וידברו על כך לאחר מכן. לפניכם הקונספטים הכי מוצלחים לחגיגות ימי הולדת לגילאים אלו.

כל הטרנדים של ימי ההולדת לילדים באתר קרמל

מסיבת תכנית ריאליטי

במידה וילדכם רואים טלוויזיה, כנראה שלא חמקו מעיניהם תכניות הריאליטי הפופולאריות בימים אלו. במקום רק לדבר על התכניות וליהנות מהן בתור צופה, הילדים יכולים להיכנס לתכניות ולהפוך ליום אחד לכוכבי ריאליטי. דוגמא אחת לקונספט זה תהיה לעשות מסיבת יום הולדת בקונספט "האח הגדול". כאשר תחגגו בקונספט האח הגדול, המבוגרים ימלאו את תפקיד האח הגדול ויחלקו משימות נושאות פרסים לדיירי המסיבה. בנוסף, ניתן בקונספט זה להעניק לילדים טעימה מין העצמאות ולשלב סדנת בישול בה יכינו הילדים את הארוחה לאחר שביצעו משימה כהלכה על מנת להשיג את מצרכי המזון. קונספט נוסף יהיה לחגוג באווירת "הכוכב הבא". במידה וילדכם אוהב לשיר זהו קונספט נפלא בו ניתן לשלב במסיבת יום ההולדת שירת קריוקי נושאת פרסים.

מסיבת פיג'מות

בכל סיום של מסיבת יום הולדת מוצלחת הילדים קצת עצובים שזה נגמר. עם קצת יותר השקעה של זמן ניתן לערוך חגיגה שתתחיל בערב ותיגמר בבוקר שלמחרת. מכיוון שמדובר בגיל שבו מתחילים הילדים לישון האחד אצל השני, מסיבת פיג'מות עם כל החברים הקרובים הינה אחת מההזדמנויות היחידות עבורם לישון יותר משניים שלושה חברים יחדיו. במידה ויש לכם חצר ניתן לקיים את מסיבת הפיג'מות בגינה עם שקי שינה ואולי אפילו אוהלים, להכין מאכלים על האש ולספר סיפורים לפני השינה. במידה ומדובר במסיבת פיג'מות לבנות, אם בתכם אוהבת טיפולי קוסמטיקה ניתן לתת לבנות שעת יופי ולתת להן להשתעשע עם קרמים לפנים, מריחת לק על הציפורניים ועיצובי שיער שונים.

הרפתקאות של גדולים

קונספט זה מתאים בעיקר לגיל 10 ומעלה אך גם לגילאי 8, תלוי בבגרותם של הילדים. על מנת לחגוג את יום ההולדת וממש להעניק לילדים תחושה שגדלו בשנה, ניתן לקחת את ילד היום הולדת עם חבריו לטיול בעיר תל אביב בה הם יוכלו ללכת להצגה, סרט, חדר בריחה ולאכול גלידה או אף במסעדה.

סדנה לימודית

אין כמו לגלות כישרונות בגיל צעיר. בעוד שבגילאים יותר מוקדמים נפוץ להזמין ליצן או קוסם, בגילאי 8-12 כבר אפשר ממש להזמין לילדים קוסם לסדנת קוסמות, סדנת ג'גלינג וגם סדנאות אמנות. כאשר משלבים סדנאות כאלו כחלק ממסיבת יום הולדת יוכלו הילדים להמשיך עם חגיגת יום ההולדת לזמן רב לאחר מכן ואולי אף חלקם יבחרו להתמיד בנלמד.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]