חיוג מקוצר בכוכבית "מספר כוכבית": הדרך הקצרה ללקוחות שלכם - 0404
חיוג מקוצר בכוכבית 123rf

חיוג מקוצר בכוכבית "מספר כוכבית": הדרך הקצרה ללקוחות שלכם

המטרה המרכזית של כל עסק או חברה כיום, היא לשווק את עצמם בצורה הטובה והיעילה ביותר שיכולה להיות. עסק אשר לא משווק את עצמו היטב, הוא עסק אשר לא יצליח לחשוף את עצמו לקהל יעד פוטנציאלי ובהתאם לכך יהיה פחות נבחר ופחות ריווחי.

ישנן דרכים יעילות ורבות כיום לשווק עסקים, כך למשל שיווק באמצעות המדיה הדיגיטלית הוא דבר יעיל וחשוב מאוד לכל עסק המתיימר להיות בפרונט של עולם העסקים.

על מנת לגרום ללקוחות לבחור דווקא בעסק מסוים על פני עסקים המתחרים לו, יש צורך לבדל את העסק ולהעניק ללקוחות את ההרגשה שהוא נגיש וזמין להם בכל עת. בחירה בשירות מספר כוכבית היא אחת מהשיטות הטובות ביותר על מנת להמחיש ללקוחות שהעסק זמין להם בכל עת.

מספר כוכבית לעסק – קצר, תכליתי, יעיל ואיכותי

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם מחפשים עסק בתחום כלשהו, אתם נכנסים לאינטרנט, קוראים מעט המלצות ומחליטים לבדוק אודות שני עסקים שנראים לכם כאידאליים מכל הבחינות.

על מנת ליצור קשר עם העסק הראשון יש צורך לחייג מספר ארוך ואילו על מנת ליצור קשר עם העסק השני, יש צורך לחייג מספר קליט וקצר בן 4 ספרות, במה תבחרו? לקוחות לרוב יבחרו בעסק המציע דרך קצרה, נוחה וזמינה יותר ליצירת קשר אתו. שירות כוכבית לעסק הנו מספר מקוצר המורכב ממספר בן 4 ספרות קליטות המאפשר לכל אדם להגיע אל העסק. עסק אשר יוצר לעצמו מספר כוכבית קליט בן 4 ספרות, הוא עסק המאפשר ליותר לקוחות לבחור דווקא בו על פני העסקים המתחרים לו. אם מדובר על מיתוג עסקים שאמור לבדל את העסק ממתחריו, אחת מדרכי המיתוג הטובות ביותר עבור העסק היא פשוט לבחור במספר כוכבית עבורו.

מספר כוכבית וג'ינגלים – מה הקשר?

כמובן שלא די לבחור רק במספר כוכבית קליט ונחמד.על מנת שהמספר ישפיע על תודעתם של הלקוחות, יש צורך לפרסם אותו באמצעות ג'ינגל קליט וקליל.

מספר כוכבית לעסק אשר מפורסם באמצעות ג'ינגל הוא מספר שבהחלט קל וכיף לזכור.

כלומר, קרוב לוודאי שכל אדם אשר ייחשף אל המספר בדרך זו, יזכור אותו בכל זמן שבו הוא יצטרך לבחור במוצר או שירות הנוגע אל התחום שבו העסק עוסק.

אם החלטתם לבחור במספר כוכבית, כדאי מאוד שתתייעצו עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה על מנת שהם יסייעו לכם לבחור במספר קליט ואיכותי שיכול להשתלב טוב מאוד בכל ג'ינגל.

בחירה במספר קליט עשויה להשפיע על אופן זכירתו בצורה הטובה ביותר על ידי קהל לקוחות גדול יותר.

כיצד תבחרו מספר כוכבית?

כיום ישנן לא מעט חברות תקשורת המציעות לבעלי עסקים מספרי כוכבית. חשוב מאוד לבחור בחברה המודעת לצורך בצירוף של מספרים על מנת שיצרו את המספר הקליל והקליט ביותר. לא כל צירוף של ספרות יוצר מספר קליל וקליט ולכן, יש ערך רב לבחירת המספרים המדויקים ולצירופם.

מעבר לכך, כדאי לבחור בחברה המציעה מבצעים עבור מספרים מעין אלה וזאת על מנת שהשירות איננו יצא מגבולות התקציב הרלוונטי שהגדרתם. בנוסף לכך, כדאי לבחור בחברה אשר ידוע כי היא עוסקת לא מעט בתחום יצירת מספרי כוכבית עבור חברות ועסקים.

בחירה בחברה פחות מוכרת, אשר אין לה מוניטין בתחום, זהו דבר אשר לא בהכרח ייצור לכם את המספר המתאים והטוב ביותר עבורכם. בחירה בחברה אשר עסקה לא מעט ביצירת מספרי כוכבית עבור עסקים אחרים, היא בחירה בטוחה לצורך יצירת מספר איכותי ונכון עבורכם.

כל עסק אשר מעוניין להעניק ללקוחות שלו את האפשרות להגיע אליו בקלות ובנוחות יודע כיום שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא ליצור מספר כוכבית קליט ואיכותי אשר יאפשר לכל אדם להגיע אל העסק בקלות ובנוחות.

מערכת שליחת SMS – הודעות תפוצה ממוחשבות

מערכת לשליחת הודעות תפוצה ממוחשבות היא פתרון יעיל מאוד לבעלי עסקים המעוניינים להגיע לכלל הלקוחות עם תוכן פרסומי או אינפורמטיבי באמצעות שליחת SMS בהקלקה אחת בלבד.

שליחת הודעות SMS בתפוצה על ידי מערכות ממוחשבות, מתבצעת באמצעות טעינה חד פעמית של קובץ עם מספרי הטלפון הרלוונטיים וכך ניתן יהיה להעביר מסרים ע"י הפצת הודעות  SMSבלחיצת כפתור אחת בלבד.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]