בהשתתפות מאות תומכים, איחוד הימין הציגו את קמפיין הבחירות "מחוייבים ליותר" - 0404
בהשתתפות מאות תומכים, איחוד הימין הציגו את קמפיין הבחירות מירי שמענוביץ

בהשתתפות מאות תומכים, איחוד הימין הציגו את קמפיין הבחירות "מחוייבים ליותר"

מאות משתתפים הגיעו הערב (שני), לאירוע השקת הקמפיין של רשימת 'איחוד מפלגות הימין', בהשתתפות המועמדים לכנסת, חברי מרכז, מתפקדים ופעילים. במהלך האירוע הוצגו המועמדים לרשימה המאוחדת והושק קמפיין המפלגה: "מחוייבים ליותר".

את הערב הנחתה מועמדת הרשימה לכנסת, עידית סילמן, ובין היתר נאמו הרב רפי פרץ, בצלאל סמוטריץ' וכן מועמדי הרשימה הרשימה יונתן דובוב ויוסי כהן.

יו"ר הבית היהודי ורשימת איחוד מפלגות הימין, הרב רפי פרץ: "הנני, זו התשובה שאני עונה כששואלים אותי מה הוציא אותי מחולות חלוצה אל הנהגת הציונות הדתית. אלו הערכים עליהם גדלנו. להתייצב לימין המדינה, באמונה, לקחת אחריות ולשאוף ליותר!
ליותר בתורה ובעבודה, ליותר באקדמיה ובישיבה, ליותר בצבא ובמצוות, ליותר ברוח ובהגשמה".

הרב פרץ התייחס לעניין המגזריות ואמר: "המחויבות הזו איננה התחייבות מגזרית, אלא התחייבות כלפי כל עם ישראל. יש לי ילדים דתיים ושאינם דתיים, מטכ"ליסטים ובנות שירות לאומי, ואני אוהב את כולם. זו הדרך שליוותה אותי כרב צבאי ראשי, הייתי רב של החיילים והחיילות".

הרב פרץ התייחס לבחירות הקרבות ואמר: "הבחירות בעוד פחות משלושים יום, והן בחירות על עתידה של מדינת ישראל. אנו מחוייבים לדרך, לתורה, לעם ולארץ, לביטחון, לכלכלה, להתיישבות ולפריפרייה.

שמעתי שנתניהו עורך ביקורי בית בדרום. ביבי, אני מזמין אותך אלי הביתה, לנווה, תחווה צבע אדום אחד, תראה את הילדים רצים ומחפשים הגנה בין דיונות החול. אני בטוח שהמדיניות שלך תתעצם. המושג תגובה מידתית ירד מהשולחן. החמאס צריך להבין כשפוגעים בנו – אין מידתיות".

עוד התחייב הרב פרץ: "מחוייבות להחזיר את בג"ץ לגודלו הנכון. לא יכול להיות שאזרחי ישראל ילכו לקלפי ויבחרו ממשלה אך בסופו של דבר שופטים שממנים את עצמם יקבעו את המדיניות. מחוייבים לבנות יותר יישובים ולא להחריב אף לא בית אחד. נעצור את תכנית טראמפ. נעמיק את הזהות היהודית של ילדי ישראל – במאור פנים".

יו"ר האיחוד הלאומי ומס' 2 בהנהגה המשותפת, בצלאל סמוטריץ': "היינו כולנו עדים בימים האחרונים בשידור חי לתהליך קלאסי שממחיש עד כמה חשוב שנהיה גדולים וחזקים אחרי הבחירות האלה. ראינו פחד, שלא לומר היסטריה, של גורמים מסוימים בשמאל מהאפשרות שנקבל את תיק החינוך לידינו, וראינו יישור קו כמעט אוטומטי של נתניהו עם הלך הרוח הזה. זה נתניהו. איש עתיר זכויות עם המון יתרונות ויכולות, אבל, איך לומר את זה בעדינות – לא תמיד עם מספיק יכולת עמידה".

סמוטריץ׳ הוסיף ופירט: "כדי להפיג, ולו במעט, את החששות באזורי חיוג מסוימים של השמאל מאיתנו, אני רוצה לשרטט כאן כמה תכניות עבודה שנשאף בעזרת השם לקדם במשרדי הממשלה.

חינוך / בט"פ / משרד המשפטים / משרד הדתות.. בשביל כל התיקים ותכניות העבודה הללו אנחנו צריכים הרבה מנדטים. נכון להיום המפתח הוא שלושה מנדטים לשר. אז בשביל לממש רק את התכניות שפרשתי כאן בקצרה, בלי לעמוד בפני הדילמה במה לבחור ועל מה לוותר, אנחנו צריכים 12 מנדטים… זה התפקיד שלכם בחודש הקרוב!".

מירי שמענוביץ

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]