הפרקליטות החליטה לבטל את כתבי האישום נגד שני צעירים יהודים שנחשדו בפעילות טרור - 0404
הפרקליטות החליטה לבטל את כתבי האישום נגד שני צעירים יהודים שנחשדו בפעילות טרור

הפרקליטות החליטה לבטל את כתבי האישום נגד שני צעירים יהודים שנחשדו בפעילות טרור

פרקליטות מחוז מרכז חזרה בה מכל האישומים כנגד ינון ראובני והקטין צ'. השניים נחקרו בפרשת דומא והוגשו נגדם כתב אישום המייחס להם אישומים של הצתת כנסיית הדור מציון, הצתת מחסן ומכונית ואירועים נוספים.

לפני כחודשיים קיבלה השופטת מיכל ברנט טענות עורך הדין איתמר בן גביר שייצג את הקטין וניהל משפט זוטא ארוך ופסלה את כל ההודאות שמסר הקטין בחקירות בשב"כ ובמשטרה וקבעה כי לאור ההתעללות בקטין אין לקבל הראיות. הפרקליטות ביקשה זמן להתארגן ובדיון לפני מספר דקות הודיעה כי לא נותרו מהראיות נגד הנאשמים דבר ואין מספיק הוכחות להוכחת האישומים ולפיכך חוזרת הפרקליטות מכתב האישום.

השופטת בנט הורתה על זיכוי הנאשמים שיוצגו בידי עו"ד איתמר בן גביר ואשר אוחיון.

עו"ד בן גביר: "סוף האמת לנצח. במשך שלוש שנים אמרתי מעל כל פורום אפשרי שעינו צעירים יהודים על רקע פוליטי ונלחמתי על חפותם. היום הגיעה לסיום אחת הפרשות החמורות בהיסטוריה של המשפט הישראלי.שמח שהשופטת קיבלה עמדתי ושמח שהיום גם הפרקליטות מודה שאין ראיות.

אני מקווה שתיק זה מסיים קריירה משפטית בת 6 שנים ואני הולך להילחם למען הצדק, האמת וזכויות האזרח של המתיישבים ופעילי הימין בכנסת".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]