פרויקט חדש של 89 צמודי קרקע בגן יבנה - 0404
פרויקט חדש של 89 צמודי קרקע בגן יבנה Anneli Salo

פרויקט חדש של 89 צמודי קרקע בגן יבנה

חברת צרפתי שמעון השלימה רכישת 33 יחידות קרקע ממנהל מקרקעי ישראל בגן יבנה, ותבנה פרויקט של 89 קוטג'ים. בימים אלה החלה החברה לתכנן  את אופי הבניה על המגרשים הללו. השכונה תהיה מגוונת ותכלול בתים דו משפחתיים, רביעיות, בנייני בוטיק בני 2 קומות עם דירות גן ודופלקס גג, צמודי קרקע עם ובלי מרתף.

לצורך תכנון הפרויקט בחרה החברה באדריכל אבי שטרנפלד, הידוע בתכנון שכונות צמודות קרקע. הבחירה בו נבעה מתוך רצון במאקרו להעניק לשכונה צביון כפרי ובמיקרו להעניק לכל בית את הטאץ' התכנוני האישי, החשיבה וההקפדה על הפרטים הקטנים שכה חשובים בבניה נמוכה החל מפתחי תאורה רבים לבית ועד השמת דגש על פרטיות כל יחידה ויחידה.

גן יבנה נוסדה כמושבה בשנת 1931 והוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1950. כל בתי היישוב למעט 9 בניינים מוגדרים כצמודי קרקע. היישוב מאופיין באוכלוסייה חזקה בדירוג סוציואקונומי גבוה על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל חברת צרפתי שמעון: "גן יבנה הינו יישוב בעל צביון כפרי והרוב המכריע של הבניה מאופיין בבניה נמוכה, צמודת קרקע, וילות וקוטג'ים. לאור זאת, משפרי דיור רבים המגיעים מאשדוד ומעוניינים לשדרג את מקום מגוריהם ואף להגשים את חלום הבית והגינה מוצאים את מבוקשם ביישוב. חשוב לי לציין כי גם במכרזים העתידיים בעיר אשדוד, לא מיועדת בניה צמודת קרקע. בנוסף עבור תושבי אשדוד גן יבנה נחשבת כשכונה/ פרבר של אשדוד ולכן זוהי בחירה מועדפת עליהם שאיננה מצריכה מעבר למקום גיאוגרפי מרוחק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]