ליברמן: "בממשלה הבאה 'ישראל ביתנו' תדרוש את תיק הפנים" - 0404
ליברמן:

ליברמן: "בממשלה הבאה 'ישראל ביתנו' תדרוש את תיק הפנים"

יו״ר מפלגת 'ישראל ביתנו', ח״כ אביגדור ליברמן אמר כי הממסד החרדי רוצה לעצור את העלייה מחבר העמים ובממשלה הבאה מפלגתו תדרוש את תיק הפנים.

ליברמן: "בממשלה הבאה ישראל ביתנו תדרוש את תיק הפנים. הנאום אתמול של אריה דרעי באשדוד לא משאיר מקום לספקות. הממסד החרדי רוצה לעצור את העלייה מחבר העמים, מתנכל להם בארץ ומסלים את ההתבטאויות כנגד העולים מרחבי בריה"מ לשעבר.

לפני העלייה, העולים עוברים בארץ מוצאם מסלול ארוך לבדיקת זכאותם לעלות, המתבצעת תחת פיקוח של הסוכנות ולשכת הקשר (נתיב). למרות זאת, העסקנים החרדים (לפעמים אחרי שנים) מעבירים אותם בישראל שבעה מדורי גיהנום מחדש, כולל בדיקות גנטיות משפילות. גם ההשתוללות של נציגי משרד הפנים בשדה התעופה בן גוריון כלפי התיירים הבאים לבקר בארץ ממדינות חבר העמים, היא פוגענית, משפילה, מפלה וגורמת נזק מדיני ממשי לקשרי ישראל עם מדינות ידידותיות.

הטירוף הזה חייב להיפסק. ישראל חייבת לחזור ולהיות מדינה נורמלית. לכן גם משרד הפנים וגם משרד הקליטה חייבים להיות בידינו. נאש קונטרול. לא דופקים חשבון לעסקנים החרדים!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]