עוצמה יהודית: "יועץ משפטי שמכשיר את אויבי ישראל ומבקש לפסול את בן ארי לא ראוי לתפקידו" - 0404
עוצמה יהודית:

עוצמה יהודית: "יועץ משפטי שמכשיר את אויבי ישראל ומבקש לפסול את בן ארי לא ראוי לתפקידו"

מפלגת עוצמה יהודית הגיבה הלילה (שלישי) לעמדת היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט שפורסמה לפני זמן קצר לפיה יש לפסול את מועמדותו של ד"ר מיכאל בן ארי לכנסת. כזכור, בשאלה לעמדתו לפסילת המפלגות הערביות, אמר מנדלבליט כי הוא מתנגד לפסילתן.

מעוצמה יהודית נמסר: "עמדת היועץ המשפטי לממשלה לפיה יש לפסול את ד"ר בן ארי מלרוץ לכנסת היא ההוכחה הגדולה כי היועמ"ש מנדלבליט ופרקליט המדינה שי ניצן הם שמנהלים את מדינת ישראל.

רק אתמול הודיע מנדלבליט שהוא מתנגד לפסילה של מפלגות בל"ד, חד"ש ותע"ל, מפלגות שמסיתות נגד מדינת ישראל, תומכות טרור מובהקות שמעודדות פגיעה ביהודים וחברי כנסת מתוך הרשימות הללו סבורים שרצח חיילים ומתיישבים הוא דרך לגיטימית להתנגדות למדינת ישראל.

אנו מקווים ומאמינים שחברי וועדת הבחירות יבהירו מחר ליועמ"ש שיש גבול לצביעות, יועץ משפטי שמכשיר את אויבי ישראל ומבקש לפסול את ד"ר בן ארי לא ראוי להיות היועץ המשפטי של מדינת ישראל. הרפורמים הוליכו את מנדלבליט שולל כאשר הגישו חצאי הקלטות וסילופי ראיונות ומחר בוועדה נוכיח שעמדת היועמ"ש היא חסרת בסיס משפטי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]