גפני: "לפיד לא ראוי לשלטון מאלף ואחת סיבות - אנחנו הולכים עם ביבי" - 0404

גפני: "לפיד לא ראוי לשלטון מאלף ואחת סיבות – אנחנו הולכים עם ביבי"

משה רפאל גפני, יו"ר סיעת דגל התורה, דוחה בתוקף את הטענות כי המפלגות החרדיות יישבו בממשלה ביחד עם גנץ ולפיד. ותוקף את לפיד שלדבריו "עשה נזק לכלכלה בישראל ולא הטביע חותם על כלום".

גפני: "דגל התורה הולכת עם ביבי כפי שאמרנו בתחילת הדרך. אנחנו לחלוטין לא נשב עם לפיד ולא נתמוך בגנץ. אנחנו הולכים עם ביבי וכל אמירות אחרות בעניין הזה וכל כותרות שיש הזה הם "עורבא פרח" זה לא נכון, איתו אנחנו הולכים.

יחד עם זאת, אנחנו לא רוצים להביא את החסרונות של לפיד וזה שהוא כאילו לא טוב עם החרדים ולא טוב עם הדתיים, לא כאן מתחילים החסרונות שלו. החסרונות שלו מתחילים בזה שהוא היה שר אוצר גרוע – עשה נזק לכלכלה בישראל ולא הטביע חותם על כלום. אם הוא רוצה להיות שר החוץ, אז גם מדיניות החוץ בישראל, שהיא מצליחה, תפגע. 

אנחנו סבורים שהוא לא ראוי לשלטון מאלף ואחת סיבות. גם בנושא של החרדים, אבל בשוליים. העיקר – זה זה שהוא לא יכול להיות לא שר האוצר, כבר ראינו… ולא שר החוץ שאני מקווה שלא נראה". (צילום התמונה: ארי דודקביץ', פלאש 90).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]