הזוי: עו״ד המחבל שדקר את נירית זמורה פתח בשביתה - הדיון בוטל. זמורה: ״זלזול בי כנפגעת״ - 0404
הזוי: עו״ד המחבל שדקר את נירית זמורה פתח בשביתה – הדיון בוטל. זמורה: ״זלזול בי כנפגעת״

הזוי: עו״ד המחבל שדקר את נירית זמורה פתח בשביתה – הדיון בוטל. זמורה: ״זלזול בי כנפגעת״

בלתי נתפס. שוב מבזים את נפגעי הטרור והמחבלים ממשיכים לצחוק.

הבוקר היה אמור להתקיים דיון בעניינה של נירית זמורה, אלא שעו״ד של המחבל החליט לשבות.

נירית זמורה סיפרה לחדשות 0404:

"היום בשעה 13:30 אמור היה להתקיים דיון בערעור על פסק הדין בעונשו של המחבל שניסה לרצוח אותי לפני כשלוש וחצי שנים. בעבר כבר התבטל דיון מאחר ובשעות הערב, עורך דינו של המחבל הודיע על העדרות בשל מחלה.
כעת, 12:00, אנו עדיין ממתינים להכרעת בית המשפט האם יתקיים היום דיון, מאחר ועורך הדין של המחבל החליט זה עתה לפתוח בשביתה.

כמובן שאנו רואים בכך זלזול בבית המשפט ובי אישית כנפגעת. אנו ממתינים זמן רב להכרעת בית המשפט ובכל דחיה שכזו נגרם לנו נזק. אנו מקוים שדברים אלו יילקחו בחשבון בבית המשפט".

נזכיר כי במהלך המשפט זוכה המחבל מניסיון לרצח והורשע רק בגרימת חבלה, כיוון שהסכין נשברה במהלך הדקירה ולפי השופטים לא ניתן להוכיח שכוונת המחבל הייתה לרצוח.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמלווה את נפגעי העבירה מסר: "שוב הסנגורים של המחבלים פוגעים בעבודת בית המשפט הצבאי, תוך הזדהות עם מחבלים מורשעים ועם עצורים על רקע טרור. ככלל, הסנגורים של המחבלים מטעם הרשות אינם עוברים כל סיווג או הרשאה ישראלית. הסנגורים של המחבלים חשופים לחומרים ביטחוניים רבים ומהווים סכנה ביטחונית חמורה. לאחרונה התגלו כמה מקרים של קשר ממשי בין הסנגורים לפעילות טרור ולמחבלים.

אנו דורשים לעצור את המחדל לבדוק את הקשר בין הסנגורים לטרוריסטים מעבר לייצוג בבתי המשפט, ולבצע מעצרים והרחקות של אותם סנגורים. יש להטיל קנסות כבדים על הסנגורים שמבזים פעם אחר פעם את בית המשפט ופוגעים קשות שוב בנפגעי האיבה ומשפחתם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]