ערבי ממזרח ירושלים לקח 'פרוטקשיין' מתיירים שהגיעו לבקר בעיר העתיקה - 0404
ערבי ממזרח ירושלים לקח 'פרוטקשיין' מתיירים שהגיעו לבקר בעיר העתיקה דוברות המשטרה

ערבי ממזרח ירושלים לקח 'פרוטקשיין' מתיירים שהגיעו לבקר בעיר העתיקה

הטיל אימה: פעילות סמויה של בלשי המשטרה חשפה ערבי ממזרח ירושלים, שפעל באחד הרחובות הסמוכים לעיר העתיקה בבירה וגבה עשרות ומאות שקלים בעבור 'שמירה' על רכבם של תיירים ואזרחים המבקרים באזור. אתמול, ערכו בלשי המשטרה פעילות סמויה, במהלכה אספו ממצאים וראיות כנגדו.

החשוד נהג להגיע לרחוב הקרוב לשער האשפות בו החניה הנה חינם ולגבות מתיירים ואזרחים המבקשים לחנות את רכבם דמי שמירה וחניה. עפ"י החשד, במקרים אחרים בהם לא נענו בעלי הרכבים לדרישותיו של החשוד, כאשר שבו אל רכבם בתום הביקור באזור, גילו כי נגרמו להם נזקים שעלות תיקונם אלפי שקלים.

היום (שלישי), יובא החשוד בפני בית המשפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו. במשטרה ציינו: "לא נאפשר לאף אדם לפגוע בביטחונם ושלום רכושם של אלפי התיירים, התושבים והאזרחים המגיעים מדי יום לבקר באזור ונמשיך לפעול בכל הכלים העומדים לרשותנו הגלויים הסמויים על מנת לעצור את החשודים ולהרחיקם מהסביבה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]