שכונה חדשה בבאר שבע: 1200 יחידות דיור עם גינות תלויות - 0404
שכונה חדשה בבאר שבע: 1200 יחידות דיור עם גינות תלויות

שכונה חדשה בבאר שבע: 1200 יחידות דיור עם גינות תלויות

בקרוב תחל להבנות בבאר שבע שכונה חדשה בשם נאות הדרים. השכונה החדשה תבנה על שטח של 163 דונם, ותכלול בסך הכל כ-1200 יחידות דיור על פני כ-20 בנייני מגורים בני 7-20 קומות, בכל הדירות יבנו גינות תלויות. בלב השכונה יוקם פארק לינארי שיתחבר לאמפיתיאטרון בפארק נחל באר שבע, וכן ישולבו מסחר משרדים ומלונאות, בתי ספר, גני ילדים, מתנ"ס ובתי כנסת.

תכנון השכונה בוצע  במשותף על ידי החברות אביסרור משה ובניו וצרפתי שמעון. מיקומה של השכונה החדשה בסמוך למתחם הסינמה הסיטי והיס פלאנט בעיר ובצמוד לשכונת נווה נוי המאופיינת בצמודי קרקע. כמו כן היא נהנית מגישה לצירי תנועה מרכזיים כמו גם לכביש 6 וכן ליציאה מהירה לעיר הבה"דים.

בימים אלו חברת אביסרור החלה לשווק את הבניינים הראשונים בשכונה – 10 מגדלים ועוד 4 מבנננים בני 7 ועד 15 קומות. בסך הכל פרויקט אביסרור בנאות הדרים כולל כ- 650 יחידות דיור דירות בנות 3,4,5 חדרים ודירות פנטהאוז. מפרט טכני גבוה עם מרפסות גן תלויות. טווח המחרים בפרויקט נע החל מכמיליון שקל לדירת 3 חדרים ועד לכ-2.4 מיליון שקלים לפנטהאוז.

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק בחברת אביסרור משה ובניו, ציין כי "כי אנו שמחים להמשיך לבנות את באר שבע כפי שעשינו במשך עשרות שנים. מהניסיון שלנו, אנו שמים לב שהביקושים לדירות בעיר משפיעים גם על תנופת הבנייה, שבמהלך השנים מתפתחת וגדלה, בין היתר גם בגלל עיר הבה"דים. המהפכה שעברה באר שבע בשנים האחרונות והתוכניות השונות שמוקדמות בה מבטיחות שהיא תהפוך למטרופולין נוסף בישראל".

חברת צרפתי שמעון מתכננת לבנות ולהקים בשכונת נאות הדרים פרויקט של כ-600 יח"ד שייבנה במספר שלבים ויהווה כמחצית מהשכונה. במסגרת זו יוקמו בניינים בגבהים שבין  13-15 קומות, בניינים מדורגים ובנייני בוטיק נמוכים עם דירות גן וגג. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות קטנות בנות 3 חדרים ודירות 4,5 חדרים לצד פנטהאוזים מרווחים. בכל הדירות מתוכננות גינות תלויות ומרפסות ענקיות. התחלת השיווק צפויה בחודשים הקרובים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]