נתניהו: "לפיד וגנץ הקדימו את פורים - אם זה מדבר, מתנהג וחושב כמו שמאל, זה שמאל" - 0404
נתניהו:

נתניהו: "לפיד וגנץ הקדימו את פורים – אם זה מדבר, מתנהג וחושב כמו שמאל, זה שמאל"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם הערב (שני) באירוע הליכוד בכפר המכבייה. על פי החלטת יו"ר ועדת הבחירות, נאומו לא שודר בשידור חי בערוצי התקשורת אלא עבר עריכה ושודר בעיכוב של 10 דקות למען מחיקת הקטעים בהם יוחלט כי מדובר ב"תעמולת בחירות" ולא בחדשות. נאום ראש הממשלה הועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק שלו. 

ראש הממשלה פתח את נאומו לקול קריאות אדירות של הקהל ששרו והריעו לו.

 

נתניהו: "מבקש לומר לכם מילה אחת מעומק הלב – תודה לכם! מאז יום חמישי אנחנו מוצפים באין ספור הודעות תמיכה. עם ישראל מחבק אותנו – תודה רבה לכם אזרחי ישראל".

ראש הממשלה עקץ את מפלגת "כחול-לבן" ואמר שנבחרת הליכוד היא לא נבחרת שנבחרה ע"י משרד פרסום, אלא נבחרה על ידי אלפי בוחרים. עוד הוסיף רה"מ: ""פה אין תסריטים, פרטוקולים וקבוצות מיקוד. יודעים למה? כי אנחנו מדברים מהלב ולא מנאום שכתבו לנו כמו צנון".

"אנחנו חייבים לנצח בגלל הדרך שלנו. השמאל הזהיר אותנו מבידוד מדיני, הם הולכים בדרך של ויתורים. אנחנו הלכנו בדרך של גאווה ורוח גדולה. פריחה מדינית שלא נראתה בתולדות המדינה. יש ימים שאני נפגש עם מנהיג אחד, בצהריים עם מנהיג שני ואחה"צ עם מנהיג שלישי – זה קורה. הדרך שלנו מביאה אלינו את כל העולם וגם את העולם הערבי. שישה שרי חוץ ערבים בכנס בוורשה מדברים סביב שולחן ולא מסתתרים. הכל גלוי.

כשאני נפגש עם מנהיגי העולם אני מתמלא בגאווה לייצג את כל אזרחי מדינת ישראל! אנחנו חייבים להמשיך את ההצלחה הזאת. חייבים בשביל זה לנצח בבחירות. הניצחון לא מובטח ולא בכיס וזה יהיה קשה.

זה יהיה קרב קשה מאוד כי אני לא זוכר ויש לי ניסיון התגייסות כזאת של השמאל והתקשורת, הם לא יכולים לנצח אותנו במשחק הוגן. הם מנסים להוציא אותי מהמגרש כדי שהימין יירד מהשלטון – זה לא יילך להם".

"מי שנשאר בבית או מעביר תמיכתו למפלגה אחרת או מצביע לגנץ – מעלה את השמאל לשלטון. מצביעי הימין – 4 שנים אתם יושבים בבית ושומעים את שידורי התעמולה נגדנו. 11,12,13 – אותה שטיפת מוח… הם לא יחליטו. אתם תחליטו!".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]