הרצליה: בתוך שנה זינוק של כ-102% במכירות דירות בעיר - 0404
הרצליה: בתוך שנה זינוק של כ-102% במכירות דירות בעיר יח"צ

הרצליה: בתוך שנה זינוק של כ-102% במכירות דירות בעיר

הקיפאון בענף הנדל"ן פוסח על הרצליה; מנתוני הלמ"ס עולה כי בהרצליה נרשם זינוק של כ-102% במכירת הדירות בעיר בתוך שנה. בשנת 2017 נמכרו בעיר 348 דירות בלבד לעומת 706 דירות ב -2018. נתון זה ממקם את הרצליה כעיר בה נרשמה הקפיצה הגבוהה ביותר במכירת הדירות בהשוואה לשנה שעברה.

לדברי אבי זיתוני, מנכ"ל ובעלים של חברת א.זיתוני, המקימה בהרצליה הירוקה את פרויקט ECO הרצליה הירוקה: "אני לא מופתע מהנתונים, הרצליה מבוקשת מאוד למגורים וכיום יש ביקוש גדול לדירות יוקרה במתחם הבינתחומי, בעיקר ממשפרי דיור בסביבה הקרובה אנשים שבוחרים לצאת מתל אביב, אבל לגור בסמוך אליה וכן תושבים שעוברים מווילות בכפר שמריהו והרצליה פיתוח".

פרויקט ECO הרצליה מוקם על פני 2 מגרשים בני 7 דונם, אשר נרכשו במסגרת עסקת קומבינציה עם בעלים פרטיים. הפרויקט כולל 106 יחידות דיור גדולות בלבד בנות 5 ו- 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ב-3 בניינים בני 10 קומות.

לדברי יו"ר ארגון קבלני השרון והשומרון יהושע שפונדר: ״אמנם נרשמה עלייה במכירות אך אותנו מדאיג היום שאחרי תכנית מחיר למשתכן, כאשר היצע הדירות בשוק החופשי יקטן משמעותית. על הממשלה לדאוג לא רק לאוכלוסיית מחיר למשתכן, אלא להמשיך לדאוג לפיתוח גם של השוק החופשי, כך שבערים מבוקשות כמו הרצליה רוכשי הדירות ימשיכו ליהנות מהיצע דירות ראוי, וגם למנוע את ההשפעה של הירידה בהיצע על העלייה במחירי הדירות״. 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]