הספסרות באירוויזיון: השר ארדן הנחה את המשטרה לפעול כנגד העבריינים, משרד הכרטיסים הגיש תלונה - 0404
הספסרות באירוויזיון: השר ארדן הנחה את המשטרה לפעול כנגד העבריינים, משרד הכרטיסים הגיש תלונה

הספסרות באירוויזיון: השר ארדן הנחה את המשטרה לפעול כנגד העבריינים, משרד הכרטיסים הגיש תלונה

לאחר הפרסומים על שהכרטיסים למופעי האירווזיון אזלו במהירות שיא ולאור הדיווחים על קניית כרטיסים באופן מרוכז ומכירה של כרטיסים במחיר גבוהים עד פי 2.5 מהמחיר המקורי וביצוע ספסרות בכרטיסים לארווזיון, הנחה השר לבטחון הפנים גלעד ארדן את משטרת ישראל לפעול באופן מיידי כנגד התופעה ולנקוט את כל האמצעים הנדרשים על מנת למנוע ספסרות בכרטיסי האירווזיון.

בתוך כך, משרד הכרטיסים "לאן" הגיש תלונה במשטרה במטרה לעצור את העבריינים ולהעמידם לדין.

השר ארדן ביקש מהמשטרה לעצור את הסחר הבלתי חוקי בכרטיסי האירוויזיון המבוצע ברשתות, במטרה למנוע את הפקעת המחירים המנוגדת לחוק וכן על מנת למנוע את העושק והניצול לרעה של חובבי האירוויזיון והתיירים הרבים שצפויים לבוא ולהשתתף במופע האירוויזון שיתקיים השנה בישראל, ומוכנים לשלם מחירים גבוהים ואף מופקעים על מנת לצפות במופעים.

על פי סעיף 194 א' של חוק העונשין, חל איסור על ספסרות בכרטיסי מופעים. עבירה זו מהווה עבירה פלילית.

השר ארדן: "עושק הציבור וניצולו באמצעות הספסרות בכרטיסים הינה תופעה מכוערת ולא חוקית. לא ניתן שאירוע היסטורי ומשמח שצפויים לקחת בו חלק חוגגים מכל העולם יהיה כלי בידי עבריינים המכערים את פניה של מדינת ישראל. הנחתי את המשטרה לפעול כנגד הספסרות בכל האמצעים העומדים לרשותם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]