נתניהו אירח את נשיא ליבריה: "ישראל חוזרת לאפריקה בגדול והופכת לכח עולמי עולה" - 0404
נתניהו אירח את נשיא ליבריה: עמוס בן גרשום, לע"מ

נתניהו אירח את נשיא ליבריה: "ישראל חוזרת לאפריקה בגדול והופכת לכח עולמי עולה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נתניהו אירחו לארוחת בוקר את נשיא ליבריה ג'ורג' וואה ורעייתו קלייר וואה, במעון רה"מ בירושלים.

נתניהו: "רעייתי ואני שמחים לארח אותך, אדוני הנשיא, ואת רעייתך בישראל. בין ליבריה וישראל קיימת ידידות עמוקה – אני ביקרתי לאחרונה במדינתך, ואתה כעת מבקר בישראל ובירושלים. יש לנו מסורות משותפות ורצון משותף לעתיד טוב יותר עבור אזרחינו, ואני בטוח שהביקור הזה ישפר אותו. לצד העובדה שאני מעריך אותך כבר זמן רב כאתלט גדול הפכת גם למנהיג גדול".

בתום הביקור אמר רה"מ: "הבוקר הייתה לי הנאה מיוחדת, רעייתי ואני אירחנו את ג'ורג' וואה ורעייתו. ג'ורג' וואה הוא היום נשיא ליבריה, אבל אולי אתם זוכרים אותו כאחד מגדולי שחקני הכדורגל של כל הזמנים, אדם מקסים, אוהב ישראל. פגשתי אותו בפעמים קודמות, ואמרתי שאני אזמין אותו לישראל כשהוא יהיה נשיא וקיימתי את הבטחתי. הוא בא והתרשם מהארץ בצורה בלתי רגילה.

אמרתי לו שבפעם הבאה שהוא יבוא אולי נשחק קצת כדורגל, אבל מעבר לזה אנחנו משתפים פעולה בצורה יוצאת מן הכלל. ישראל חוזרת לאפריקה בגדול, אפריקה באה לישראל וכל העולם בא לישראל. אנחנו הופכים את ישראל לכוח עולמי עולה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]