נתניהו: "שופכים את דמה של רעייתי ורודפים את בני - לא יישאר זכר לטענות נגדי בתיקים התפורים" - 0404
+
נתניהו: "שופכים את דמה של רעייתי ורודפים את בני – לא יישאר זכר לטענות נגדי בתיקים התפורים" עמוס בן גרשום, לע"מ

נתניהו: "שופכים את דמה של רעייתי ורודפים את בני – לא יישאר זכר לטענות נגדי בתיקים התפורים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לראשונה לכתב האישום שצפוי להגיש נגדו היועמ"ש בכפוף לשימוע. נתניהו הבהיר כי יפריך את כל החשדות באמצעות עשרות עדים וכי ימשיך לשרת את אזרחי ישראל בתפקידו כראש ממשלה עוד שנים רבות.

נתניהו: "השמאל יודע שעם הישגים כאלה הם לא יכולים לנצח אותנו בקלפי ולכן במשך שלוש שנים הם מבצעים מסע ציד שמטרתו אחת – להפיל את הממשלה בראשותי ולהמליך את גנץ ולפיד. הם הפעילו מכבש לחצים על היועמ"ש, העיקר להשפיע על הבחירות, גם כשהם יודעים שמגדל הקלפים יקרוס לאחר הבחירות. הלחץ של השמאל הצליח. בפעם הראשונה בתולדות המדינה פותחים בשימוע כמה ימים לפני הבחירות. כל אזרח ואזרח מבין שהעיתוי הזה שערורייתי במטרה להפיל את השלטון. אין לזה שום הסבר הגיוני.

שלא יהיה לכם שום ספק – אפריך את כל החשדות מההתחלה ועד הסוף – שלא יהיה לכם ספק. אני יודע שעל הרוב המוחלט של האזרחים זה לא יפריע בכלל, אבל מספיק שזה ישפיע על מעטים כדי שהשמאל יעלה לשלטון – שידורים מיוחדים, חגיגות באולפנים. אני לא זוכר מתי השמאל היה כל כך מאושר. לא רק שתופרים תיקים, אני חושב שכבר תופרים חליפות. לא היו אותם חגיגות שתפרו תיק לשר יעקב נאמן, שתפרו תיק לגיבור ישראל רפאל איתן ולעוד גיבור ישראל אביגדור קהלני – קברו אותם באולפנים. היו כביכול עדים והוכחות ואתם יודעים איך זה נגמר במקרה שלהם? זה נגמר בכלום. ואתם יודעים למה זה נגמר בכלום? כי לא היה כלום – כפי שאצלי אין כלום.

יש דברים נוספים שאני חייב להגיד ולא אמרתי אותם: במסע הציד הזה נגדי, לא בחלו בשום אמצעי. שפכו ועדיין שופכים את דמה של רעייתי, רודפים את בני, העבירו את המשפחה שלי שלוש שנים של שבעה מדורי גיהנום. מסע הציד הזה התחיל עם ניסיון להדביק לי ולרעייתי שישה תיקי שוחד. זה מגדל קלפים קורס. עוד לפני שדיברתי והצגתי את כל המסמכים שמפריכים את כל זה – כבר עכשיו חמישה מששת התיקים האלה קרסו. אני מבטיח לכם שגם שאר הטענות יקרסו. הם יקרסו לאחר שאתעמת עם עדי המדינה שפעלו כדי להציל את עורם. אמרו להם – או שתתנו משהו על נתניהו או שאתם תכנס לכלא. אביא עשרות עדים שיפריכו הכל. לא יישאר זכר לטענות נגדי, לא בתיקים התפורים – פייק 1,000, פייק 2,000 ופייק 4,000 – למשל, לוקחים את עבודת הדוברות של כל דובר ופוליטיקאי ורק את שלי לוקחים את זה לפרטי. דיברתי עם עוד מו"לים והם הסכימו להוריד את הידיעה הזאת.

אבסודר לטעון ששלטתי באתר וואלה… וואלה הוא אתר שמאל קיצוני. תבדקו בגוגל, הכי קל. ואת מי מאשימים – אותי, האדם הכי מושמץ בתולדות התקשורת הישראלית. תרגיל מחשבתי, אתגר, כי זה דורש יכולת שאין לי: מישהו יכול להסביר לי, אם סיקור אוהד זה שוחד, איך לא חקרו את יאיר לפיד שנפגש בחשאי עם נוני מוזס וקיבל מבול של כתבות מלטפות בידיעות אחרונות? אותי, שפעלתי נגד החוק שוקלים להעמיד לדין ואותם לא. עולם הפוך. מנפחים פה את הסכומים – זה פשוט לא יאומן. מנפחים את כל הסיגרים והשמפניות שמילצ'ן רכש עבורו ועבור חבריו, חלקם חבריי, ומעמיסים את הכל עליי. בפרשת אולמרט קבע היועמ"ש שאין טעם לחקור אפילו. אתם מכירים את העקרון – לא ביבי – לא חוקרים.

האם זה רק מקרה שבית המשפט קבע שפרקליט המדינה שי ניצן פעל נגד אנשי ימין? דבר אחד ברור – יש חוק אחד לכולם ויש חוק אחד לנתניהו. יש כללי בחירות לכולם ויש כללי בחירות לנתניהו ולליכוד. אני אומר לכם אזרחי ישראל, כל מגדל הקלפים הזה יקרוס. אני אמשיך לשרת אתכם כראש הממשלה עוד שנים רבות! אל תאמינו לכל הספינים, אבל זה תלוי רק בכם. זה תלוי רק בכם אזרחי ישראל. אל תתנו למסע הציד הזה לבלבל אתכם. הבחירה היתה פשוטה וחלקה כתער – ממשלת שמאל של לפיד וגנץ בתמיכת המפלגות הערביות או ממשלת ימין בראשותי. רבים אומרים לי אל תשבר ואני אומר להם – אני לא נשבר ואני אמשיך. אני שואב את העוצמה לעמוד במסע הציד הזה – קודם כל ממשפחתי האהובה והנפלאה, שנית, מהידיעה שכל ההאשמות נגדי חסרות שחר ושלישית – מכם אזרחי ישראל היקרים שתומכים ומחזקים אותי כדי שאמשיך להנהיג את המדינה הזאת למען העתיד של כולכם".