מרגש: שוטר הציל אפרוחי אווזים בנתיבי איילון - המשפחה התאחדה (צפו) - 0404
צילום: דוברות המשטרה

מרגש: שוטר הציל אפרוחי אווזים בנתיבי איילון – המשפחה התאחדה (צפו)

היום בשעות הבוקר (שלישי) התקבל דיווח במרכז השליטה של אגף התנועה אודות מספר אווזים ואפרוחים המתהלכים על נתיבי איילון לכיוון דרום.

ניידת אגף התנועה הגיעה למקום בתוך זמן קצר כאשר במקביל בוצעה שיחת וועידה בין השוטר בשטח לבין המודיע שדיווח כי האווזים הבוגרים חגים באוויר ומחפשים את גוזליהם. עם הגעתו, החל השוטר בפעולות ראשוניות לעצירת התנועה הסואנת בנתיבי איילון באזור מחלף ההלכה.

בסיוע אזרחים, החל השוטר לאתר את האווזים והאפרוחים שהתהלכו על הכביש ותוך זמן קצר שני האפרוחים אותרו כאשר שני אווזים נוספים המשיכו לחוג מעל הנתיבים. בשלב זה האפרוחים הוכנסו לניידת במטרה להעבירם למקום מבטחים.

"ההתרגשות והפרגון של הנהגים שהיו במקום, פשוט מילאו אותי בתחושה כל כך טובה של סיפוק שגרמה לי להבין שביצעתי את המוטל עליי בסיוע של אזרחים שעשו מעשה טוב", סיפר השוטר שטיפל באירוע.

עם הכנסת האפרוחים לניידת המשטרה, הם נלקחו לנחל בפארק הירקון, שם הורדו כשהם בריאים ושלמים. לפתע, משום מקום, הגיח אווז מהשמיים וחבר אליהם בצורה מרגשת.

בדיווחו של השוטר במערכת הקשר המשטרתית סיכם: "האווזים הורדו, האימא ראתה אותם מרחוק התקרבה אליהם, המשפחה התאחדה".

מאגף התנועה נמסר: "הצלת חיים היא הדרך והמטרה שמובילה אותנו בכל משימה ונמשיך לפעול בכל עת, ובכל מקום שנדרש לבצע את משימתנו במקצועיות ובנחישות".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]