איך לחגוג את הולנטיין בבית? - 0404
+
איך לחגוג את הולנטיין בבית? יח"צ

איך לחגוג את הולנטיין בבית?

המטרה העיקרית של יום האהבה היא לבלות עם אנשים שיקרים לליבנו. לפיכך, לא חייבים לצאת מהבית בשביל לחגוג ודווקא בסלון, במטבח ובחדרי השינה מחכות הפעילויות המהנות ביותר. לא מאמינים? הנה כמה הצעות

הניסיון למצוא מתנה מקורית ויוצאת דופן ליום האהבה מטרידה גברים ונשים בכל רחבי העולם כבר שבועות לפני שהתאריך מופיע על לוח השנה. כמו כן, הולנטיינ'ז דיי האמריקאי משתלב כיום עם ט"ו באב היהודי ובין לבין יש לנו ימי נישואין, ימי הולדת ועוד שורה ארוכה של תאריכים רומנטיים. כתוצאה מכך, במקום לבלות עם אנשים שיקרים לליבנו אנחנו מוצאים את עצמנו במרדף אחרי אטרקציות – אבל זה לא חייב להימשך.

הנה למשל כמה דרכים לחגוג כל יום אהבה בבית ועדיין להפיק ממנו הנאה:

צפייה בטלוויזיה בחדר

החדר הכי אינטימי בבית יכול להיות המקום שאליו נבחר בערב יום האהבה. אם נרצה לשדרג את השהות המשותפת עם בני הזוג ולברוח למקומות רחוקים, נוכל לבחור סדרות מומלצות מתוך תכני VOD ולקנח עם סרט הוליוודי מרגש.

חדרי השינה מעניקים לנו את התנאים המושלמים לצפיית בינג' בטלוויזיה וזו גם הזדמנות טובה להשלים פערים. אם למשל בני הזוג הכירו לפנינו סדרה מסוימת אבל אנחנו עוד לא הגענו אליה, נוכל לצפות בה יחד ביום האהבה ולשתף אחד את השני בחוות דעת ביקורתית.

ארוחה רומנטית במטבח

אי אפשר לדבר על יום האהבה בלי להזכיר ארוחה רומנטית. החידוש המרענן ברשימה הוא שבמקום לשלם ביוקר ולהתווכח על מקום במסעדה, אפשר להכין ארוחה לא פחות טובה במטבח של הבית. כל מה שצריך לעשות בשביל זה הוא להתארגן מראש על חומרי הגלם, להגיע מוקדם מהעבודה ולנתק את הטלפון כדי שלא יפריע לבישולים ולאפייה.

כמובן שניתן לקחת את הפעילות צעד אחד קדימה עם הכנת ארוחה רומנטית ביחד. במקרים כאלה, חשוב לחלק את המשימות כדי למנוע ריבים וצריך לשמור על סבלנות. לבסוף, כל שנותר הוא להתיישב סביב השולחן ולפתוח בקבוק יין מפנק.

משחקי קופסא בסלון

מעדיפים את הגרסה האקטיבית של יום האהבה? משחקי הקופסא שזרוקים אצלכם בארון יבטיחו שעות של הנאה וזמן איכות בלתי נשכח. את משחקי הקופסא אתם יכולים להתאים לטעם האישי שלכם ויש גם כאלה שיזרקו אתכם שנים אחורה עם חוויות נוסטלגיות. כמו כן, משחקי קופסא מתאימים לזוגות שאוהבים לארח ולמי שרוצה לחגוג עם חברים, קרובים ובני משפחה.

הדרך הנכונה לנצל את היתרונות של משחקי קופסא ביום האהבה היא לעמעם את האורות ולהביא גם נשנושים, שתייה ומאכלים קלילים. כך אפשר להקדיש את רוב הערב למשחק ולא להיות מוטרדים מענייני היום. בנוסף, מומלץ לערוך תחרות נושאת פרסים בין המשתתפים וגם לתבלן קצת את מערכת היחסים הזוגית.