הפתרון לקרחת: כל היתרונות של השתלת שיער - 0404
+
הפתרון לקרחת: כל היתרונות של השתלת שיער יח"צ

הפתרון לקרחת: כל היתרונות של השתלת שיער

שיטת השתלת שיער הינה חדשנית ונפוצה ביותר עבור אנשים אשר מחפשים פתרון להתקרחות. השתלת שער הינה טכניקה כירורגית, ובמסגרתה ניתן להשתיל שיער במקומות קירחים בגוף. ברוב המקרים מדובר בהשתלות שיער על ראש האדם, אך ניתן גם לבצע השתלות זקן וגבות. קיימות שיטות שונות לכירורגיה זו המתאימות לגברים ונשים כאחד. על מנת להבין יותר את נושא זה, אנו נברר מהם היתרונות של השתלת שיער ונסביר מהי שיטת השתלת שיער fue.

השתלת שיער – כל היתרונות

השתלת שיער הינה פתרון מושלם עבור מי שסובל מנשירת שיער חזקה, הגורמת להתקרחות. קיימים גורמים רבים לתופעה זו, לדוגמא, הריון, אנמיה, איסוף שיער לזנב סוס מתוח במשך שנים, תזונה לא נכונה, לחץ, טיפול מוזנח בשיער, ירידה מהירה מדי במשקל וגנטיקה. בנוסף, השתלת שיער לגברים הינה תופעה מאוד נפוצה ופופולרית. על מנת להבין זאת, ניתן לברר מהם היתרונות של השתלת שיער:

השתלת שיער היא פתרון טבעי, המבוססת על שיטת של השתלת משיער הראש של המושתל. שיטה זו מעודדת צמיחה של שערות חדשות.

ההשתלה עצמה אינה מתווה בכאבים. ניתן לבצע הרדמה מקומית קלה מכוון שזו כירורגיה אשר לא גורמת לכאבים חזקים.

אחד היתרונות הכי בולטים הינו התוצאות הטובות שניתן לקבל בזכות ביצוע של השתלת שיער. התוצאה כך שהיא נראית טבעית לעין, ולא ניתן לראות סימנים של כירורגיה.

כפי שנאמר, השתלת שיער מתאים כל אחד, ניתן לבצע זאת על נשים וגברים. השתלת שיער לגברים מתאימים לכל סוגי שיער, ואין לחשוש שהשיער טיפול חזרה. גברים רבים מחפשים את שירות זה, על מנת להימנע מהתקרחות.

טכניקות השתלת שיער קיימות במשך שנים לא מעטות, ונולדו טכניקות חדשניות המשפרות את התוצאות. כיום, ניתן למצוא רופאים מתמחים בתחום זה, המעניקים טיפול ללא צלקות וכאבים.

השתלת שיער fue

השתלת שיער fue  הינה טכניקה מבוצעת באמצעות הרדמה חלקית. שיטה זו קיימת שנים רבות, אך מתחדשת עם הזמן. היא מאפשרת השתלת שיער בצורה טבעית במיוחד ומבוססת על תהליך חירור המעניק תוצאה של ראש מלא בשיער בריא וצפוף. ניתן לבצע השתלת שיער  fue על ידי רופאים כירורגים, מומחים לתחום זה העובדים בחברת DHI Global Medical Group. המומחים פועלים ללילות כימים על מנת להפיק את התוצאות המתקדמות ביותר.

כתבה זו נכתבה בשיתוף פעולה עם אתר השוואת מחירים – 4Price.