מאות אוהדים זועמים על עיריית חיפה: דו״חות רבים על כלי הרכב בדרבי החיפאי - 0404
+
מאות אוהדים זועמים על עיריית חיפה: דו״חות רבים על כלי הרכב בדרבי החיפאי

מאות אוהדים זועמים על עיריית חיפה: דו״חות רבים על כלי הרכב בדרבי החיפאי

אל תתבלבלו לרגע – החנייה אמנם לא מפריעה ולא מסכנת אף אחד, אך עדיין האוהדים החנו בניגוד לחוק.

כל זה, לא מצדיק את טירוף הדו״חות של עיריית חיפה בראשות ראש העיר קליש.

אוהדים רבים גדשו ומילאו אתמול את איצטדיון סמי עופר בחיפה לטובת הדרבי הגדול. באזור האיצטדיון החנייה בעייתית מאוד. בעלי מנויים מחנים בתוך מתחם האיצטדיון ואילו האחרים יכולים להחנות במרחק רב ואז לצעוד כמה ק״מ או לתפוס מטרונית. התרבות האירופאית שניסו להביא לישראל – להגיע בהסעה ציבורית, לא מצליחה לתפוס בישראל. אנחנו, הישראלים, אוהבים להגיע עם הרכב, לתלות צעיפים שיתנופפו מהחלון ולהקשיב לתכנית ברדיו במקביל.

מי שרוצה להגיע בדרך הסטנדרטית, צריך לפעול בדרך לא סטנדרטית ולעיתים להחנות בניגוד לחוק. כאן, מקומה של עיריית חיפה לאפשר אי מתן דו״חות בשעתיים של המשחק – בדיוק כמו שנעשה בזמנו באיצטדיון קריית אליעזר הישן. 

דניאל אזולאי, שספג הוא הוא דו״ח, כתב: אז הגענו ליום של דרבי, יום חג בחיפה. יום שבו יריבות ספורטיבית הופכת לשיחת היום ברחבי העיר.
הכל היה מושלם, מכבי במומנטום, הפועל במלחמה על הפלייאוף. הכרטיסים נמכרו במחיר שפוי והגיוני לכל כיס,

תפאורה צבעונית ומחשמלת באיצטדיון שראה את עצמו מלא בפעם הראשונה מזה מספר שנים. מלחמה על הכבוד, על הגאווה של העיר.. נגמר ב-0-0 קצת מאכזב, אבל בהרגשה שלא היתה כאן הרבה מאוד זמן – העיר חיפה בשיא גדולתה והיופי שלה. מה עוד נשאר בעיר הזו חוץ מאירועים כאלה? פשוט כיף אחד גדול וציפייה לפעם הבאה.

אלא שאז העיר חיפה חשפה את כל מה שמגעיל בה ואת הסיבה שהיא לעולם לא תתקדם לשום מקום למרות הרצון להיות ת"א – מאות דו"חות לאוהדי שתי הקבוצות כדי למלא בחזרה את קופת העיר אחרי קמפיין הבחירות.

כמה אכזריות, אטימות ורוע לב צריך כדי לנהל מבצע כל כך מביש ומתוכנן מראש כנגד תושבי העיר ובכלל?
להגיע לאזור בו הנורמה רבת השנים היא חניה בימים של משחק. במקומות אסורים אמנם, אבל שבהחלט אינם מפריעים לתנועה בשום צורה ולתת דו"ח חניה ביום כזה?

ושיא הפאר של עיריית חיפה היא הידיעה שרוחות של 100 קמ"ש פשוט "יעלימו" עשרות דו"חות כפי שקרה בפועל ויגרמו לעשרות אזרחים לרדוף אחרי העירייה כדי לבצע בירורים או במקרים אחרים פשוט לא יבינו שקיבלו דו"ח ויקבלו כפל.

שאפו עיריית חיפה, נחשפת בגדולתך. זו הסיבה שלעולם לא תהיי תל אביב״.