מרזל על ליברמן: "שונא יהדות. ישראל היא לא רוסיה הסובייטית - את הכנסת הבאה הוא יראה בערוץ 99" - 0404
+
מרזל על ליברמן: "שונא יהדות. ישראל היא לא רוסיה הסובייטית – את הכנסת הבאה הוא יראה בערוץ 99" יונתן סינדל, פלאש 90

מרזל על ליברמן: "שונא יהדות. ישראל היא לא רוסיה הסובייטית – את הכנסת הבאה הוא יראה בערוץ 99"

ברוך מרזל, מראשי "עוצמה יהודית", הגיב לדברי ח"כ אביגדור ליברמן שכינה את מרזל ואת ד"ר מיכאל בן ארי "הזויים" הבוקר (שני) באירוע של רשת מגדלי הים התיכון. ליברמן תקף את הליכוד ועוצמה יהודית ואמר: "הליכוד הפך למפלגה חצי חרדית. מיכאל בן ארי וברוך מרזל הם אלו שהתייצבו נגדנו בהפגנות נגד סגירת המרכולים באשדוד – הם מבחינתי לא קיימים וכשאני פוגש אותם בכנסת אני לא אומר להם שלום, הם אנשים הזויים ולא מעבר לכך".

מרזל: "הזוי הוא מי שלא מתבייש לצאת בהצהרות כי יחסל את הנייה תוך 48 שעות ובפועל בשבתו כשר בטחון נכנע לירי של מאות טילים על הדרום ללא כל תגובה. ליברמן מבין שתשומת הלב התקשורתית כלפיו ברצפה ולכן פולט שטויות שיעלו אותו לכותרות, זאת למרות שהוא יודע היטב כי הוא אינו מגרד את אחוז החסימה מלמטה ושאת הכנסת הבאה יראה מערוץ 99".

באשר לדבריו של ליברמן לפיהם מרזל ובן ארי התייצבו כנגדו בסערת המרכולים באשדוד אמר מרזל כי, "אני גאה בהתייצבות שלי ושל חברי מיכאל בן ארי מול שונא היהדות ליברמן במאבק על שמירת קדושת השבת ועל אופיה היהודי של מדינת ישראל. כדאי שליברמן יפנים כי ישראל היא אינה רוסיה הסובייטית אלא מדינה יהודית".