ליברמן: "השר נפתלי בנט הוא דוגמא קלאסית ל'ימין בדיבורים'" - 0404
+
ליברמן: "השר נפתלי בנט הוא דוגמא קלאסית ל'ימין בדיבורים'" מרים אלסטר, פלאש 90

ליברמן: "השר נפתלי בנט הוא דוגמא קלאסית ל'ימין בדיבורים'"

יו"ר מפלגת 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן, תקף הערב (מוצאי שבת) בחשבון הפייסבוק שלו את שר החינוך ויו"ר מפלגת 'הימין החדש', נפתלי בנט.

ליברמן: "השר נפתלי בנט הוא דוגמא קלאסית ל'ימין בדיבורים'. הוא טוען שהוא מייצג את ההתיישבות, אבל חי ברעננה. מדבר חזק נגד הטרור, אבל הכשיל את חוק עונש מוות למחבלים. מדבר במילים גבוהות נגד חמאס, אבל יושב בממשלה שמעבירה 15 מיליון דולר בחודש לארגון הטרור ושותק כמו דג.

מציב אולטימטום בערב ובבוקר למחרת יוצא אלוף העולם באקרובטיקה, מתקפל עד גובה הדשא עם סלטה לאחור שלא ראינו גם במשחקים האולימפיים. מדבר על מדינה יהודית, אבל מציע לתת אזרחות ישראלית למאות אלפי ערבים. מדבר על ערכים, אבל עוזב את המפלגה שבחרה בו למנהיגה, סמוך לבחירות ובלי התראה מוקדמת, ומותיר אותה עם חובות של עשרות מילוני שקלים.

מתיימר לייצג גם את הציבור החילוני, אבל בין 12 הראשונים ברשימה החדשה שלו יש 7 דתיים, כשאחת מהן בכלל רוצה כאן מדינת הלכה. מדבר בקשיחות נגד המסתננים ובמקביל פינה את בית ספר שבח מופת עבור ילדיהם. בנט מכריז שהוא שואף להיות שר הביטחון הבא של ממשלת ישראל, אבל סיכויו להיות מזכיר ההגנה של ארה״ב הרבה יותר גבוהים. רק ישראל ביתנו היא ימין במעשים ולא בדיבורים".