דגן: "טרוריסטים כן - עוצמה יהודית לא" - 0404
+
דגן: "טרוריסטים כן – עוצמה יהודית לא" הדס פרטוש, פלאש 90

דגן: "טרוריסטים כן – עוצמה יהודית לא"

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, אחד האנשים שפעלו לאיחוד מפלגות הימין, תוקף הערב בחריפות את השדולה הפרו ישראלית איפא"ק, זאת לאחר שראשיו תקפו את ראש הממשלה שעודד את הבית היהודי והאיחוד הלאומי להתאחד עם עוצמה יהודית כדי לייצר בלוק חוסם בימין כנגד הקמת ממשלת שמאל וטענו כי: "עוצמה יהודית אינה מייצגת את הערכים על בסיסם הוקמה מדינת ישראל". וקראו לוועדת הבחירות לכנסת לדון השאלה האם לאפשר לעוצמה יהודית להתמודד בכנסת.

דגן: "איפא"ק מתנהלת בצביעות זה זמן מה, אולם הערב היא חצתה קו אדום ולא ניתן יותר לעמוד מנגד. מעבר לכך ששדולת איפא"ק מרשה לעצמה בחוצפה לתת ציונים לראש ממשלת ישראל ולהתערב באופן בוטה בבחירות במדינת ישראל, איפא"ק פועלת מזה זמן, בניגוד לעמדת רוב השרים, ובניגוד לעמדת ממשלת ישראל המוצהרת ומנסה לקדם הקמת מדינה פלסטינית. דוחפת לכך בכל דיון ואף מציגה באופן שקרי בפני חברי קונגרס את רעיון "שתי המדינות" כעמדת מדינת ישראל המוצהרת.

זאת ועוד, איפא"ק מסרבת להביא חברי קונגרס לסיורים ביישובי השומרון, בשעה שהיא מביאה חברי קונגרס לפגישות עם רב המרצחים אבו מאזן, במוקתעה ברמאללה, אבו מאזן שעומד בראש ארגון שאחראי לרצח אלפי אנשים יהודים וערבים, שבשנים האחרונות חלק גדול ביותר מהנרצחים היהודים בשומרון נרצחו בידי אנשי הפאתח, הארגון של אבו מאזן. בהם הרב מאיר חי הי"ד, עדו זולדן הי"ד, אביתר בורובסקי הי"ד, בן יוסף לבנת הי"ד ועוד רבים אחרים.

המחבלים שרצחו את האנשים היקרים הללו היו אנשים פעילים במפלגה של אבו מאזן או אנשים ממנגנוני הבטחון של הפאתח, ושל המשטרה הפלסטינית.

ההתבטאות הערב של איפא"ק היא צביעות משום שמר"צ היא מפלגה שחרטה על דגלה גירוש יהודים מבתיהם ביהודה ושומרון ומזרח ירושלים, רק משום שהם יהודים – והיא לגיטימית בעיני איפא"ק, ואילו עוצמה יהודית אינה לגיטימית.

גוש השמאל במדינת ישראל שרוצה להקים ממשלה שהאופציה היחידה שלה להגיע לממשלה היא לבנות בלוק חוסם שיהיו בו גם מפלגת בל"ד, שהיו"ר שלה ומי שהקים אותה: עזמי בשארה, התגלה כמרגל של החיזבאללה, באסל גטס התגלה כמשתף פעולה עם מחבלים והבריח להם טלפונים סלולאריים לכלא, וחנין זועבי שהשתתפה במשט הטרור של המרמרה.

איפ"אק חצתה הערב כל גבול. לא נסכים שארגון צבוע, המשתף פעולה עם מחבלים וקורא באופן גזעני לגרש יהודים מהשומרון, רק משום שהם יהודים – ייתן ציונים לראש ממשלת ישראל ויתערב בבחירות במדינת ישראל".