נמאס לך לנהל את האתר לבד? יש פתרון להכל תחת קורת גג אחת! - 0404
נמאס לך לנהל את האתר לבד? יש פתרון להכל תחת קורת גג אחת! Pixabay

נמאס לך לנהל את האתר לבד? יש פתרון להכל תחת קורת גג אחת!

בעלי עסקים רבים נדרשים לפתח כוחות על כדי להתמודד עם מכלול הפעילות של ניהול עסק בישראל. על בעלי עסקים להיות בעלי מקצוע בתחום עיסוקם ובמקביל להתמודד עם המערכות הביורוקרטיות, עם ניהול עובדים, עם שירות לקוחות ועוד שלל משימות שגדולות על אדם אחד. מסיבה זו, רבים מזניחים את האתר אינטרנט שלהם ומפספסים את אחד המהפכות החשובות ביותר של העידן הנוכחי ופוגעים בעתיד העסק מבלי שישימו לב לכך.

כל השיווק און ליין במקום אחד

מרבית בעלי העסקים מנהלים את האתר אינטרנט שלהם בכוחות עצמם ובצורה חובבנית למדי. מתוך אותם בעלי עסקים, רק מעטים מצליחים להפיק תועלת מהאתר שהם בנו וזאת כי אין באתר כל ערך עדכני ורלוונטי ללקוחות. יתרה מזאת, עסקים ששכרו שירותי קידום אתים ואו שיווק אתרים אמנם משלמים כסף כדי להכניס תנועה לאתר, אך בהיעדר ניהול מקצועי של האתר, אין מהשקעה זו תמורה מספקת.

במידה ואתם לא מספיקים להגיע ולנהל את האתר, במידה ואתם משקיעים כסף על ספקים שונים ולא רואים תוצאות, במידה ואתם פשוט קורסים תחת הנטל, הרי שהפתרון שלכם הנו לשכור חברה המתמחה בנטילת המושכות מכם ודחיפת האתר קדימה במקומכם.

במקום להזניח את האתר ולאבד נתח שוק שגדל והולך, ניתן למקסם את הפעילות השיווקית של העסק ברשת על ידי קבלת סיוע של חברות המציעות שירותים במתכונת הכל כלול לאתר. בעזרת פניה לחברת ניהול אתרים, ביכולתכם לרכוש חבילת שירות ואפילו עובד במיקור חוץ השייך רק לכם וכך בעצם להרוויח את כל היתרונות בהחזקה ובשיווק של אתר אינטרנט פעיל ורלוונטי מבלי שתידרשו לעשות דבר לשם כך.

בעצם העובדה שתשכרו שירותים במתכונת הכל כלול לאתר, צפוי להיות לכם קל יותר לנהל את העובד שהוקצע לכם דרך חברת הניהול ולעקוב אחר עשייתו כדי להבין האם מדובר בשירות משלם ומועיל ואו חלילה לא כך. אבל, בהחלט מדובר בפתרון מעולה לבעלי עסקים הקצרים בזמן ואשר אינם יכולים לעקוב מקרוב אחר כל פעולה ופעולה של העובד שלהם ומעדיפים שחברה מקצועית תעשה זאת עבורם.

כמה עולה ניהול אתר בחבילה של הכל כלול?

העלות של שירותי ניהול נקבעים לרוב על ידי חברות הניהול על בסיס היקף השירות שנדרש לכם. אך להלן טווחי מחירים שנמסרו מהחברה המובילה בתחום (באדיבות  WEmanage):

שירותי ניהול מבוססי הסכם שירות:

בין 1,500-3,000 ש"ח לחודש.

שירותי ניהול על בסיס היקף משרה: 

רבע משרה: 4,000 ש"ח ומעלה.

חצי משרה: 7,000 ש"ח ומעלה.

משרה מלאה: 12,000 ש"ח ומעלה.

עלויות אלו אמנם נראות יקרות במבט ראשון אך כאשר מבינים שהן כוללות את האחסון של האתר, הצפנה של האתר, תחזוקה של האתר, לצד ניהול תכנים, ניהול מוצרים, קידום אורגני וקידום ממומן מבינים שבסך הכל מדובר בעלויות הזולות בעשרות אחוזים מאלו שנקבל בשכירת מספר אנשי מקצוע שונים כל אחד בתחומו.

האם זה משתלם כלכלית?

כמעט תמיד התשובה לכך חיובית. שירותים אלו חוסכים לנו עלויות החזקת עובד שדורש שטח במשרד, משכורת מלאה, תנאים סוציאליים, חופשות וימי מחלה ועוד.. מעבר לעלויות הכלכליות, כדאי להתייחס גם לצורך בהכשרה של העובד והדרכתו באופן שוטף ולכך יש עלויות נוספות מאחר ועובד אחר ולעתים אף בכיר בחברה נדרש להתעסק בכך וזמנו שווה כסף רב.

אז חסכנו כסף, חסכנו כאב ראש ולבסוף גם קיבלנו תוצאות טובות יותר לאורך זמן. זהו ללא ספק פתרון מצוין ולאורך זמן לניהול של הפעילות המקוונת. סך הכל, בהחלט משתלם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]