מפלגת שחור-לבן: הרמטכ״לים שהרסו את הצבא עלולים להרוס את המדינה - 0404
מפלגת שחור-לבן: הרמטכ״לים שהרסו את הצבא עלולים להרוס את המדינה

מפלגת שחור-לבן: הרמטכ״לים שהרסו את הצבא עלולים להרוס את המדינה

אז מה שמענו מבני גנץ, יאיר לפיד, בוגי יעלון וגבי אשכנזי? סיסמאות על גבי סיסמאות ובעיקר סתירות. אחד סותר את חברו. אחד מדבר על חתירה לשלום תמורת שטחים, השני מדבר על ימין והתיישבות. אחד מדבר על אחדות ואפילו חיבוק הציבור החרדי והשני שיסה את אזרחי ישראל בחרדים והפך אותם מוקצה קיצוני.

כולם דיברו על ישראל חדשה – ישראל שבמפלגה שתוביל אותה יהיו חברים ימין ושמאל, מרכז, חילוניים ודתיים, חרדים, יהודים וערבים. במילה אחת – בלגאן. בשתי מילים – בלגאן גדול.

אף אזרח לא יכול להבין מה סדר היום של המפלגה שכל אחד בה מצהיר שהוא מושך לכיוון אחר. פרט לעובדה שכולם ״רק לא ביבי״, אין לה מה להציע. ההיפך – היא רק גרמה לבלבול גדול יותר. מה הם רוצים שם בדיוק?

גנץ אמר שהממשלה הנוכחית רק הרסה. הרסה הכל – את הבריאות, החינוך, הכלכלה והביטחון. הכל נהרס.

רק על נושא אחד אף אחד משלושת הרמטכ״לים לא דיבר – על הצבא והחיילים שלנו. כן, אשכנזי אמר שהוא בא בשם החיילים, אך זהו שקר גס. חיילי צה״ל ממש לא איתו ולא איתם.

כל השלושה – אשכנזי, גנץ ויעלון הרסו את הצבא. בתקופתם חיילים איבדו לחלוטין את יכולת ההרתעה, לוחמים הפכו לבשר תותחים של פרקליטים צבאיים צמאי דם ימין. בתקופתם הפכנו ללעג בפני טרוריסטי הרצועה, המתקרבים לגדרות ומעזים לפגוע בחיילינו. בתקופתם חפרו מנהרות באין מפריע. בתקופתם צה״ל איבד גובה רב. רב מאוד.

אלה רוצים להנהיג אותנו. אף אחד מהם (בטח לא לפיד מעיתון ״במחנה״) אינו מסוגל לנצח את נתניהו. כולם נאלצו לחבור אחד לשני כדי לנסות ולקבוע ש״רק לא ביבי״.

עם ישראל לא בולע שטויות ולא עולה על מוקשים שהונחו ברחוב הפוליטי. עם ישראל יודע שנולד כאן חיבור שמאלני מסוכן, שיגרש עוד יהודים מביתו, יפגע במפעל ההתיישבות, יתרצה בפני הערבים וימשיך להרוס את צה״ל.

זה לא כחול-לבן. ממש לא. זה שחור-לבן. שחור משחור.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]