נתניהו: "רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל ויבטיח המשך שגשוג, פריחה וביטחון" - 0404
נתניהו:

נתניהו: "רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל ויבטיח המשך שגשוג, פריחה וביטחון"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב הערב (חמישי) להצהרת מפלגת "כחול לבן". בנאומו תקף נתניהו בחזרה את ראשי המפלגה החדשה, בזירה הכלכלית, הפוליטית והביטחונית. 

נתניהו: "הערב הבחירה ברורה מתמיד ממשלת שמאל חדשה חלשה בראשות לפיד וגנץ עם גוש חוסם של המפלגות הערביות או ממשלת ימין חזקה בחסותי. הם מדברים עלינו ואומרים "גוש חוסם ימני", הם מסתמכים על גוש חוסם של מפלגות ערביות שלא רק שלא מכירות במדינת ישראל – הן פועלות לחסל את מדינת ישראל. זאת אומרת גוש ימין ציוני זה אסור אבל גוש חוסם של מפלגות ערביות שפועלות לחסל את מדינת ישראל זה ליגטימי – איזה אבסורד.

אני רוצה להגיד לכם שכבר פעמיים היינו בסרט הזה של גנרלים משמאל שמתחזים לימין. מדברים אחדות אבל מתכננים להעביר את המדיניות של השמאל והתכלית של השמאל. ב-92' קיבלנו את רבין ואסון אוסלו ב-99' קיבלנו את ברק ואינתיפאדה של אוטובוסים מתפוצצים ומעל ל-1000 הרוגים.

רק שלשום בני גנץ תקף אותי ולגלגל עליי – על קצין ומפקד בסיירת מטכ"ל. אני שנפצעתי בקרב עם מחבלים, שסיכנתי את חיי פעם אחר פעם גם במצבים שיודעים עליהם וגם במבצעים רבים ועלומים שאי אפשר לחשוף לציבור. אבל היום, אותו בני גנץ מוכן לתת את ראשות הממשלה ליאיר לפיד שניסיונו הביטחוני מסתכם בכך שהיה כתב ב"מחנה". אני רוצה שתחשבו על זה רגע, יאיר לפיד ראש הממשלה. תחשבו על זה.

בניגוד לשמאל של לפיד וגנץ אנחנו מובילים את ישראל בעוצמה ובאחריות ובהצלחה. אני שומע אותם. הם אומרים שהמדינה במצב קשה ומעולם לא הייתה במצב כ"כ קשה. על מה הם מדברים? המדינה מעולם לא הייתה במצב טוב יותר וזו תוצאה ישירה של המדיניות שלנו והעשייה שלנו. הבאנו את העשור הביטחוני הטוב ביותר במדינה. אנחנו מונעים מאיראן לקבל נשק גרעיני ולהתבסס בסוריה. חיסלנו את נשק המנהרות של החיזבאללה והבאנו פריחה מדינית חסרת תקדים. תודות למאמצים שלנו, ארה"ב הכירה בירושלים כבירת ישראל והעבירה את השגרירות שלה לשם". 

את נאומו סיים ראש הממשלה במילים: "רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל. רק ליכוד גדול יבטיח המשך שגשוג, פריחה וביטחון. המסקנה – הצביעו מחל לראשות הממשלה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]