הזדמנות אחרונה לחתום על אמנת חזון: הצטרפו ל-100 אלף שכבר חתמו ונלחמים למען ארצנו - 0404
+
הזדמנות אחרונה לחתום על אמנת חזון: הצטרפו ל-100 אלף שכבר חתמו ונלחמים למען ארצנו מאור נידם

הזדמנות אחרונה לחתום על אמנת חזון: הצטרפו ל-100 אלף שכבר חתמו ונלחמים למען ארצנו

תנועת חזון, שיצאה אתמול ל-36 שעות של החתמה על האמנה הישראלית, עמדה ביעד של החתמת 100,000 חתימות. התנועה הגיעה ליעד מוקדם מהצפוי, שעתיים לפני סוף הקמפיין. בשעות שנותרו עד לסיום הקמפיין, הציבה התנועה יעד נוסף של 120,000 חתימות, ועדיין ניתן לחתום על האמנה. 

באמנה נכתב כי "היהדות היא סלע קיומנו בארץ ישראל". החתומים על האמנה מתחייבים כי יתמכו רק במפלגות שיחזקו את הזהות של מדינת ישראל ויפעלו למען הערכים של מסורת, שבת ומשפחה.

בין החותמים ניתן למצוא גם רבנים וראשי ישיבות בכירים מהציונות הדתית שחתמו על האמנה. ברשימת הרבנים ניתן למצוא את רבה הראשי של ירושלים, הרב אריה שטרן וכן את רבה הראשי של העיר העתיקה, הרב אביגדור נבנצאל. כמו כן ניתן למצוא רבנים בכירים נוספים כמו הרב צבי טאו, הרב דוב ליאור, הרב שבתאי סבתו, הרב אליהו זייני, הרב ברוך וידר, הרב צבי קוסטינר וכן ראשי ישיבות נוספים, רבני יישובים ועוד. סך הכל חתמו על האמנה למעלה מ-250 רבנים.

בתנועת חזון מסרו: "100,000 חותמים בתוך זמן קצר זו העדות הטובה ביותר לכך שהציבור רוצה מסורת, רוצה חיים של משמעות ורוצה מדינה בריאה. בע"ה התנועה תפעל יחד עם הציבור הגדול שהתגייס למען סדר יום יהודי למדינת ישראל".

קישור לחתימה: https://chazonyehudi.org/0404.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com