שדרוג העסק: מערכות קירור תעשייתי - 0404
+
שדרוג העסק: מערכות קירור תעשייתי SHUTTERSTOCK

שדרוג העסק: מערכות קירור תעשייתי

במדינת ישראל מערכות קירור הן הכרחיות בכדי לוודא את הישרדותם של עסקים רבים שמוצריהם דורשים טמפרטורה מסוימת. מעבר לכך, בכדי להגדיל ולאפשר שירות עבור היקף רחב יותר של לקוחות, האספקה צריכה להיות זמינה ומוכנה לשימוש בכל עת.

עסקים מסוימים יוכלו להסתפק בפתרונות קירור פשוטים כגון מקררים קטנים או מקררי ויטרינה ואילו אחרים יאלצו לרכוש מערכות קירור תעשייתי כאשר מדובר על עסקים מסחריים בעלי יכולת וצורך לספק מסות של מוצרים בזמן קצר.

מכולות קטנות, בתי מרקחת ומזנונים משפחתיים יוכלו להסתפק במקררים תעשייתיים ואילו בתי מלון, מסעדות, קו חלוקה של ירקות ופירות ועוד ייאלצו להשתמש במערכות בעלות נפח גדול יותר כגון חדרי קירור בעלי שטח אחסון מאסיבי.

מערכות קירור תעשייתי שפועלות באופן עצמאי

מערכת קירור שמתפקדת באופן עצמאי מאוד פשוטה לשימוש. יש צורך לחבר את המערכת לחשמל ומתחם הקירור ייחל לבצע את עבודתו. כל המרכיבים של חדר מסוג זה כגון קומפרסור, מאוור, מנוע מאוכלסים במקום אחד שנאטם באופן אבסולוטי במפעל. לרוב, המערכת הזאת ממוקמת בגג המקרר ומציפה אותו באוויר קר דרך חור מיוחד שממוקם בתקרה.

ניתן להקים למערכת מסוג זה שליטה מרחוק על ידי מערכות בקרה ופיקוד שמותקנות באפליקציה בטלפון החכם. באמצעות מערכות מסוג זה ניתן לשלוט על הטמפרטורה, לבצע השהייה במקרה הצורך בכדי לחסוך חשמל וכמובן לקבל התראות כאשר ישנה בעיה כמו בריחה של אוויר קר החוצה או לחילופין כניסה של אוויר חם פנימה.

כיצד לדעת איזה מערכת קירור העסק שלך צריך?

בכדי להבין אילו סוג של מערכות קירור תעשייתי עסקכם צריך, כדאי פשוט לבחון את המוצרים שאתם מאחסנים. לדוגמא, חנויות פרחים יזדקקו לטמפרטורה של 5 מעלות צלזיוס ואילו חוואים וחקלאים שעוסקים בקירור מוצרים טריים יזדקקו ל3 מעלות צלזיוס. חשוב לציין, מערכת קירור עוצמתית ובעלת נפח אחסון גדול יותר תייקר את העלויות החודשיות עבור החשמל באופן משמעותי.

לכן, לפני שאתם ניגשים לרכוש מערכת קירור מכל סוג שהיא חשוב להגדיר מטרות מראש. הבינו מה שטח האחסון אשר העסק שלכם דורש, בחנו את השטח הפיזי עליו ממוקם המקרר או חדר הקירור בכדי לא לרכוש מוצר שאינו מתאים בגודל וקבעו את התקציב שאותו אתם מוכנים להקדיש לרכישה הזאת מראש.

רכישה של מקפיאים תעשייתיים

בדומה למקררים, גם מקפיאים ניתנים לרכישה עבור עסקים מסחריים. לדוגמא, בית עסק שמספק דגים קפואים לסופרמרקטים ומסעדות ייאלץ לבנות חדר הקפאה די גדול בכדי לאחסן את המוצר ולוודא שהוא טרי וללא רבב.

מקפיאים תעשייתיים עלולים להגיע לסכומים גבוהים מאוד, גם בעלות הראשונית וגם בעלות החודשית מפני שמדובר על קירור בטמפרטורות מאוד נמוכות שמסוגלות להגיע למינוס 25 מעלות ולכן צריכת החשמל גדולה פי כמה וכמה.

אצלנו בחברת "קירור בני" תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט www.kirur-benny.co.il ולהתרשם ממגוון מוצרים לכל העסקים הדורשים מערכות קירור תעשייתי.