שיבושים בתנועת הרכבות בשל מחלה של 10 נהגי קטר - 0404
+
שיבושים בתנועת הרכבות בשל מחלה של 10 נהגי קטר דוברות רכבת ישראל

שיבושים בתנועת הרכבות בשל מחלה של 10 נהגי קטר

שיבושים קשים הבוקר (רביעי) בתנועת הרכבות, בשל מחלתם של 10 נהגי קטר אשר לא הגיעו לעבודה. 

מרכבת ישראל נמסר: "לאור התחלות הנהגים נגרמים השינויים הבאים בלוז הרכבות: תנועת הרכבות בקו כרמיאל-חוף הכרמל מבוטלת, הרכבת מבית שאן של 6:01 בוטלה, הרכבת של 5:49 מבית שמש לנתניה הופעלה מרמלה, הרכבת של 6:21 מנתניה לבית שמש הופעלה מהרצליה, הרכבת חיפה מרכז לאשקלון שיצאה 5:04 מחיפה מרכז – הסתיימה בסבידור, הרכבת של 6:59 בקו רעננה- באר שבע- הופעלה מראש העין".

הנהלת רכבת ישראל מסרה בתגובה: "אנחנו קוראים הבוקר לועד העובדים ולנהגי הרכבת – להתעשת, להפגין אחריות, לא לפגוע בשירותי הרכבת ולשוב מיד לעבודה סדירה. בעומס הכבד המוטל כיום ממילא על רכבת ישראל הפועלת במלוא כוחה ובתפוסה ממוצעת של 160 אחוז, התנהלות כוחנית ולא ראויה שכזו הינה מיותרת.

מוטלת על כתפי ההנהלה והעובדים אחריות גדולה לנוסעים ואנו מצפים מהנהגים, כמו כלל העובדים לנהוג במידת האחריות הראויה. אנו עדים הבוקר להתנהגות פראית ולא אחראית בהובלת הועד בהצהרות על חולי נהגים ופקחים באופן שפוגע בנוסעים. אנו מצרים על כך וקוראים לועד להתעשת.

אנו קוראים לועד להורות לנהגים לשוב מיד לעבודה ולא לגרום לנוסעים סבל נוסף, על הצפיפות והמחסור במסילות. רק התנהגות אחראית ושילוב ידיים יאפשרו להתגבר על האתגרים. הציבור יוכל לקבל מידע נוסף ושוטף בתקשורת, במוקד השרות, באפליקציה ובאתר הרכבת".