תלונה הוגשה למשטרה בשל אלימות ארגוני הלהט"ב - 0404
+
תלונה הוגשה למשטרה בשל אלימות ארגוני הלהט"ב

תלונה הוגשה למשטרה בשל אלימות ארגוני הלהט"ב

הרב דרור אריה, ממייסדי תנועת חזון, הגיש תלונה במשטרה בגין הטרדות ואיומים שהוא מקבל בימים האחרונים. לדברי הרב אריה, הוא מקבל בימים האחרונים שיחות נאצה לטלפון האישי שלו וכן תגובות עם קללות לדברים שהוא אומר ברשת.

האיומים מגיעים לאחר עימות טלוויזיוני שהשתתף בו הרב בתוכנית 'שש עם' בערוץ 12 בשבוע שעבר מול חן אריאלי, יו"ר האגודה למען הלהט"ב. במהלך העימות אמר הרב אריה: "הקמנו את התנועה שלנו לקראת הבחירות כדי להציב במוקד סדר היום את הזהות היהודית כנגד גורמי קיצון כמו ה-BDS והקרן החדשה שמנסים להסיט את מדינת ישראל שקמה על בסיסי התנ"ך, על בסיס חזון הנביאים, על בסיס עשרת הדיברות ולהעביר אותה למקום שהוא לא מתאים לאופי היהודי, למסורת, לערכים שבהם גדלנו. ואחד מהערכים הבסיסיים והגרעיניים ביותר זה המשפחה. המשפחה זה אבא, אמא וילדים. זוהי משפחה נורמלית".

עוד הוסיף הרב אריה בעימות: "המציאות היא הטבע. מדינת ישראל קמה על בסיס המציאות היהודית הזאת, של בריאת האדם, זכר ונקבה, ומשפחה. מי שמגדיר את הטבע זה הטבע והרוב. העולם בנוי מזכר ונקבה. אדם ואישה. גם עולם החי, כל הבריאה כולה בנויה מזכר ונקבה שמשלימים אחד את השני וזה הטבע, זו הנורמליות".

לדברי הרב אריה, ההסתה החלה כבר במהלך השידור כאשר אריאלי האשימה אותו ברצח ואמרה: "הדברים שאומר האדון שממולי הם דברי הסתה ושנאה. מי שעומד מאחורי הקמפיין הזה צריך לשבת מאחורי סורג ובריח. זו הסתה לרצח הבא".

עוד מספר הרב אריה כי כבר אחרי הראיון וגם ביום למחרת הוא קיבל טלפונים ממטרידים, כולל שיחה מחו"ל, בהם תקפו אותו על הדברים שאמר באותו הראיון. כמו כן מספר הרב כי ברשתות החברתיות החלו להתפרסם פוסטים נגדו בהם הוא כונה "חשוך", "אפס" והתבטאויות נוספות.

הרב מסר בתגובה: "אנחנו, בתנועת חזון, נמשיך ביתר שאת להילחם נגד האלימות החשוכה שמנסה להסית את הדיון ולתת לגיטימציה נגד הטבע, נגד הנורמאליות ונגד המסורת. שום קול או איומים לא יעצרו אותנו מלהמשיך לומר את האמת הפשוטה והברורה איך התא המשפחתי צריך להיראות, ואיך מדינה יהודית צריכה להתנהל. כל אותם המאיימים, וכל אותם האנשים שגורמו להורדת השלטים שלנו והסרטונים שאנחנו מעלים ברשת, רק מוכחים את מה שאנחנו אומרים לאורך כל הקמפיין.

הם מוכיחים שהגענו למצב שבו צריך אומץ להגיד דברים שפעם היו הכי ברורים והכי טבעיים, וכן שכל מי שחושב אחרת מהם ישר נתון לאיומים והסתה.

הלהט"ב מנסים להחזיר את החברה הישראלית לתרבות חשוכה מזמן מצרים הקדומה וכנען. כבר בימי התנ"ך נלחם ישראל בתאוותנות חסרת רסן של גילוי עריות, ויצא כשידו על העליונה. החזון העדין והמוסרי שלנו מלא אומץ ואם עברנו את פרעה, נעבור גם את הגל העכור הזה. כעם נאור לא נחזור אחורה לריקבון היצרי והשפל שהיה לפני אלפי שנים גם אם הוא נראה אינטליגנטי. אנחנו מאמינים בנשמת האדם ובמוסריותו שסולדת מהניסיון לנרמל את העיוות".