סמוטריץ' והרב פרץ עונים להזמנת נתניהו: מכבדים אותך - לא תנהל אותנו - 0404
+
סמוטריץ' והרב פרץ עונים להזמנת נתניהו: מכבדים אותך – לא תנהל אותנו פייסבוק בצלאל סמוטריץ

סמוטריץ' והרב פרץ עונים להזמנת נתניהו: מכבדים אותך – לא תנהל אותנו

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', והרב רפי פרץ, שאיחדו את מפלגותיהם "האיחוד הלאומי" ו"הבית היהודי" מסרבים, נכון לעכשיו, להזמנת ראש הממשלה בנימין נתניהו להגיע לפגישה בנושא איחוד מפלגות הימין, כך נמסר ממפלגת הליכוד.

כזכור, כפי שפורסם מוקדם יותר היום בחדשות 0404, ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים ביממה האחרונה שיחות טלפון עם ראשי מפלגות הימין, רבנים ואישי ציבור, על מנת להבטיח איחוד נוסף בגוש הימין שימנע בזבוז קולות.

נתניהו לוחץ על מפלגות "הבית היהודי-האיחוד הלאומי" להתאחד עם מפלגת "עוצמה יהודית", על מנת להרוויח עוד מנדטים לגוש הימין.

מהבית היהודי והאיחוד הלאומי נמסר בתגובה: "אנו רוחשים כבוד גדול לראש הממשלה ושמחים לכל מפגש איתו כדי לקדם את מדינת ישראל. אנו גם מתייחסים בכובד ראש לעצותיו הפוליטיות ומקיימים איתו שיח אינטנסיבי בימים האחרונים. יחד עם זה, אנו מנהלים מפלגה עצמאית שמקבלת את החלטותיה בעצמה ואינה מנוהלת על ידי ראש הממשלה או כל גורם אחר.

אנו קוראים לראש הממשלה לא להרפות ממאמציו, לגלות דוגמא אישית ולהביא לכמה שיותר חיבורים בימין במעט הימים שנותרו עד להגשת הרשימות. בכלל זה עם זהות של משה פייגלין, שלפי הסקרים עלולה לזרוק יותר קולות מעוצמה יהודית, עם כחלון וליברמן שמתנדנדים על אחוז החסימה ואף עם אורן חזן שהודיע על ריצה עצמאית לכנסת.

גם אנו נמשיך במאמצים העילאיים שאנו עושים כדי לייצר בלוק טכני עם כמה שיותר גורמים וקוראים גם לשותפינו הפוטנציאליים לנהוג באחריות".