ח"כ רוברט אילטוב הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים - 0404
ח

ח"כ רוברט אילטוב הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים

ח"כ רוברט אילטוב, יו"ר סיעת "ישראל ביתנו" הודיע הערב (שני) כי לא יתמודד בבחירות הקרובות לכנסת ובנוסף הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים. 

אילטוב: "לאחר 13 שנות כהונה כחבר כנסת, החלטתי לא להתמודד בבחירות לכנסת הקרובה. במהלך כהונתי שמתי לעצמי מטרה לפעול למען שבירת תקרת הזכוכית, אשר ריחפה מעל ראשם של אזרחים רבים ובראשם, העולים במדינת ישראל.

אני גאה לומר, שבמהלך כהונתי הצלחתי לשנות את דפוסי קבלת ההחלטות בוועדה לבחירת שופטים, ולמנות שופטים ושופטות מוכשרים, יוצאי בריה"מ לשעבר ואתיופיה, לתפקידי שפיטה בערכאות השונות, כולל מינוי ראשון של שופט יוצא בריה"מ לשעבר לבית המשפט העליון.

במהלך כל שנותיי כחבר כנסת, פעלתי תמיד בשקט ובצניעות. החזון שלי ודעותיי נשארו זהים ואיתנים לכל אורך הדרך. פעלתי תמיד לחיזוק ושמירה על חיילי צבא הגנה לישראל, בשלל חוקים חשובים ומורכבים, ותמיד ראיתי לנגד עיני את טובתם וביטחונם של אזרחי מדינת ישראל.

במהלך כהונתי פעלתי בכל כוחי על מנת לסייע לאזרחים רבים אשר ביקשו את עזרתי. תמיד עשיתי זאת מתוך תחושת שליחות וזכות עצומה. מעולם לא הייתי אדם שמחפש מצלמות ותקשורת, אני אדם שמאמין שעבודה קשה תמיד משתלמת ואני בטוח בכך גם כעת.

ברצוני להודות לכל חבריי ותומכיי, אשר ליוו אותי ותמכו בי לכל אורך הדרך, תודה רבה לכולכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]