"זאת תגובתי לאושרת קוטלר - לולא נצח יהודה הייתי ילד ללא עתיד" - 0404
+
"זאת תגובתי לאושרת קוטלר – לולא נצח יהודה הייתי ילד ללא עתיד"

"זאת תגובתי לאושרת קוטלר – לולא נצח יהודה הייתי ילד ללא עתיד"

מיכאל צרויה, לוחם בוגר גדוד "נצח יהודה", הגיב לדברי העיתונאית אושרת קוטלר, שתקפה את לוחמי הגדוד ופגעה בציבור הרחב לאחר שטענה כי חיילי צה"ל הנשלחים לפעילות ביהודה ושומרון חוזרים "חיות אדם".

צרויה: "זאת תגובתי לאושרת קוטלר ולאנשים שחושבים כמוה – תכירי, אני בוגר הגדוד נצח יהודה. הגדוד שדאגת להוציא אותם פראי אדם בזכות הכוח שיש לך בתקשורת. לפני הצבא הייתי נער בלי גבולות ובלי לימודים שהעתיד בכלל לא מעניין אותו. התגייסתי לגדוד נצח, זה שאתם תמיד דואגים להוציא אותו רע בתקשורת… ומשם קיבלתי כלים ודרך ארץ שעזרו לי לבנות את החיים.

אז היום אני יכול להגיד בגאווה: עשיתי מכינה קצרה דרך הצבא, התחתנתי לקראת סוף הצבא, הקמתי משפחה מהממת של אוהבי ארץ ישראל מינקות! ואפילו פתחתי עסק קטן.. צהל זה הצבא הכי מוסרי בעולם ויש לנו את החיילים הכי טובים שיש!!

ולך, אושרת, אני רוצה להגיד משהו – תבקשי סליחה מהלב מהורים שכולים! ומכל החיילים שככה דיברת עליהם, אותם חיילים שבזכותם את וכולנו ישנים טוב בלילה!!".

בתוך מספר שעות בלבד, עצומה שנפתחה בקריאה לפטר את קוטלר, נחתה על ידי למעלה מ-20,000 אנשים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com