חסר רחמים: אנס וביצע מעשה סדום בצעירה הסובלת מלקות בשכלה - 0404
+
חסר רחמים: אנס וביצע מעשה סדום בצעירה הסובלת מלקות בשכלה דוברות המשטרה

חסר רחמים: אנס וביצע מעשה סדום בצעירה הסובלת מלקות בשכלה

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד גאולה כהן, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד יוסף כהן בגין אונס, מעשה סדום ומעשים מגונים שביצע בצעירה הסובלת מלקות שכלית.

ר' הינה צעירה ילידת 1992, הנראית צעירה באופן משמעותי מכפי גילה, הסובלת מלקות שכלית. ביום 3/2/19 בסמוך לשעה 8:00 בבוקר ירדה ר' מאוטובוס בירושלים, והלכה לכיוון המעון בו היא מתגוררת. לאחר זמן קצר התיישבה ר' לנוח על המדרכה ברחוב, הנאשם, שעבר באותו זמן ברחוב, הבחין בר' ובהתנהגותה הלא רגילה, והחליט לנצל את היותה לקויה בשכלה לסיפוקו המיני.

הנאשם ניגש לר', וכדי לעורר אותה לשיחה, שאל אותה אם כואבת לה הבטן. כשר' השיבה בשלילה, אמר לה הנאשם: "בואי, אני רוצה להראות לך משהו מעניין", והוביל אותה במשך מספר דקות, עד שמצא מקום נסתר במבנה נטוש, בו יוכל לבצע את זממו.

בשלב הראשון הנאשם שאל לשמה ולמעשיה, כשהוא מציג עצמו בכזב בשם "אבי". מיד לאחר מכן החל הנאשם לגעת בחזה של ר' מעל הבגדים, תוך שהוא מחמיא לה, ומתעלם מדבריה כי "אסור לו לגעת בה". הנאשם הפשיט את בגדיה של ר' וביצע בה את זממו. ר' ביקשה מהנאשם להפסיק ונסוגה לאחור, אך הנאשם התעלם מכל אלה והמשיך במעשיו. הנאשם נפרד מר' בחיבוק ונשיקה, וביקש שתיתן לו את מספר הטלפון שלה לטובת מפגשים נוספים. ביקש מר' לא לספר לאיש על הנעשה, ועזב את המקום.

במעשיו המתוארים לעיל אנס הנאשם את ר', ביצע בה מעשה סדום ומעשים מגונים לשם סיפוקו וגירויו המיני, ללא הסכמתה החופשית ותוך ניצול היותה לקויה בשכלה.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. (צילום: ארכיון).