גב׳ קוטלר - שלי נעלייך לפני שאת מדברת על חיילי צה״ל! - 0404
+
צילום: מתוך ערוץ 13

גב׳ קוטלר – שלי נעלייך לפני שאת מדברת על חיילי צה״ל!

תתביישי לך אושרת קוטלר. תתביישי לך על השוואת בנינו היקרים ל״חיות אדם״. מי את? מה עשית למען המדינה? כמה דם שפכת כדי שנוכל לחיות כאן?

אני מתבייש. אני מתבייש ביום הזה בתואר ״עיתונאי״ שאני מחזיק בו. הכתמת את כולנו. פגעת בנו, פגעת בכלי התקשורת, פגעת בעם ישראל וביקרים לנו מכל – חיילי צה״ל היקרים.

חיילינו נאלצים להתמודד מידי יום עם חיות אדם, ואת, ברוב חוצפתך, הפכת את החיילים שלנו לאוייב שלנו. המצאת הכיבוש שלך, מנת חלקך וחלקם של עוד כמה הזויים, היא זו הפוגעת בכולנו. היא זו המסכנת את חייינו כאן.

מי את שתקראי למלאכים האלה ״חיות אדם״? מי נתן לך אישור לדבר כך כנגד חיילינו ולהסית נגדם? מי שם אותך כנציגת תקשורת המחויבת לכללי הרשות השנייה, לפגוע כל בכבוד חיילינו?

את חצופה. את הזויה. את לא ראויה כלל לשדר בטלוויזיה ישראלית. את תעודת העיתונאי שלך צריך לגזור ולזרוק לים. בושה לך. בושה!

חיילינו היקרים, ראוי שתדעו שקוטלר אינה מייצגת דבר. עם ישראל כולו עומד ומצדיע לכם יום יום, שעה-שעה ולא יפסיק לרגע לחבק אתכם, במלחמתכם ובמאבק שלכם מול חיות אדם המנסות לחסל את כולנו.

חזקו ואמצו חיילינו היקרים. אוהבים אתכם.

בועז גולן, בשם חדשות 0404 וכל עם ישראל!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com