היא אמרה לו כן! הצעת הנישואין המרגשת של לוחם גדוד 13 (צפו) - 0404

היא אמרה לו כן! הצעת הנישואין המרגשת של לוחם גדוד 13 (צפו)

אלימלך קרזן כתב: "לפני מספר שנים עלה מתיו לבדו ממדינת פלורידה, ארה"ב. כאן הוא התגייס לצה"ל כלוחם בגדוד 13 של גולני ולמרות שכחייל בודד היה זכאי לשחרור מוקדם, ויתר על קיצור השירות. את הבקו"ם הוא יראה רק אחרי שנתיים ושמונה חודשים, בדיוק כמו חבריו ילידי הארץ.

לאחר זמן מה הכיר מתיו את אליענה, ילידת ניו ג'רזי שעברה מסלול חיים דומה. כיום היא סטודנטית בודדה באוניברסיטת בר אילן. בחודשים האחרונים תופס הגדוד את קו חברון המורכב והמאתגר.

מתיו, שכבר הספיק לבצע לא מעט משימות בעיר האבות, נקשר מאוד למקום וקיבל החלטה – הצעת הנישואין תתבצע כאן, למרגלות מערת המכפלה. הכי קרוב לאברהם אבינו – הראשון שעזב את ארצו, את מולדתו ואת בית אביו לטובת הארץ המובטחת.

חבריו של מתיו לפלוגה המסייעת התגייסו בשמחה לטובת ההפקה המרגשת, כמו גם חבריו הטובים מחב"ד חברון ומנהלת מערת המכפלה. שרה, אימה של אליענה הפתיעה בענק והגיעה אמש בטיסה מיוחדת מניו ג'רזי.
מתיו ואליענה, אין דברים כמוכם.

מזל טוב!!!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com