תמונת החשוד הותרה לפרסום. המשטרה: עזרו לנו לאתר קורבנות נוספים - 0404
+
תמונת החשוד הותרה לפרסום. המשטרה: עזרו לנו לאתר קורבנות נוספים

תמונת החשוד הותרה לפרסום. המשטרה: עזרו לנו לאתר קורבנות נוספים

לטובת חקירת המשטרה: בית המשפט התיר לפרסם את תמונתו בלבד של חשוד (78) תושב אשדוד בביצוע מעשים מגונים. ממצאי החקירה עד כה העלו כי בחלקם של המקרים הציע תשלום לקורבנותיו. במשטרה מנסים לאתר קורבנות נוספים למעשיו.

חוקרי המשטרה עמלים בשבועות האחרונים במסגרת חקירת מספר מקרים בהם דווח על חשוד שביצע מעשים מגונים בצעירים כבני 20-18 באשדוד. תחילת החקירה בשלהי חודש דצמבר 2018 לאחר תלונה מצעיר בן 18 אודות חשוד שניסה לבצע בו מעשים מגונים, מספר פעמים באמצעות שימוש בכוח. למשטרה לא היה כל קצה חוט אך מספר שבועות לאחר מכן, החלה "תפנית" משמעותית בחקירה.

ה"תפנית" החלה במהלך חודש ינואר לאחר שאחד המתלוננים ידע לספר בעדותו לחוקרי המשטרה על שם משפחתו של החשוד במעשה. עקב המידע החדש, הצליחו השוטרים לעצור את החשוד בתאריך ה-30.1 (רביעי) והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שם מסר גרסתו הראשונית ובסיומה נכלא.

למחרת, הוארך מעצרו בבית המשפט לטובת המשך החקירה בה נקשרו תלונות נוספות שהתקבלו במשטרה במהלך החודש האחרון. בחלוף כשבוע ימים, בתאריך ה-6.2 הוא שוחרר בתנאים מגבילים בבית המשפט תוך שחקירת המשטרה נמשכת. בדיון שחרורו בבית המשפט, נעתר השופט לפרסום תמונתו של החשוד לבקשת המשטרה על מנת לסייע לה לאתר קורבנות נוספים. 

מהמשטרה נמסר כי, "חוקרי המשטרה פונים שוב אל הציבור בניסיון לאתר קורבנות נוספים למעשיו של החשוד ומבקשים מאלו לסור אל תחנת המשטרה על מנת למסור הודעתם".