ליברמן: "גל אנטישמיות שוטף את העולם וצובר תאוצה. מי שרוצה שילדיו ונכדיו יישארו יהודים חייב לעלות לישראל" - 0404
+
ליברמן: "גל אנטישמיות שוטף את העולם וצובר תאוצה. מי שרוצה שילדיו ונכדיו יישארו יהודים חייב לעלות לישראל" מאיר וקנין, פלאש 90

ליברמן: "גל אנטישמיות שוטף את העולם וצובר תאוצה. מי שרוצה שילדיו ונכדיו יישארו יהודים חייב לעלות לישראל"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן הגיב הבוקר (שלישי) לגל האנטישמיות הצובר תאוצה ברחבי העולם ובצרפת בפרט. ליברמן הדגיש כי למי שחשוב שילדיו ונכדיו יישארו יהודים, לא נותרה ברירה אלא לעלות לישראל, כמה שיותר מהר.

ליברמן: "גל אנטישמיות שוטף את רחבי העולם וצובר תאוצה. אילהן עומאר, חברת הקונגרס האמריקאי מטעם המפלגה הדמוקרטית, מביעה תמיכה בתנועת ה-BDS וכותבת ציוצים אנטישמיים. בבודפשט בירת הונגריה מתקיימות הפגנות נאו-נאציות, שבהן משתתפים פעם אחר פעם מאות מפגינים והמשטרה לא נוקפת אצבע. ברכבת התחתית בלונדון וברכבת העילית בפרנקפורט נשמעו לאחרונה קריאות אנטישמיות לעבר היהודים ובלב פריז רוסס על חלון מסעדה בבעלות יהודית גראפיטי צהוב ועליו המילה JUDE.

0404

יש כאן תופעה מדאיגה: לפי הנתונים שהתפרסמו לאחרונה, חלה בשנה שעברה עלייה משמעותית במספר התקריות האנטישמיות ביחס לשנה הקודמת לה: עלייה של 16% בבריטניה ו-74% בצרפת.

באווירה הזאת, עם כל הקושי הכרוך בכך, היהודים ברחבי העולם בכלל ובאירופה בפרט חייבים להסיק את המסקנות. האנטישמיות הזו, בשילוב עם ההתבוללות שהולכת וגדלה, משאירים לאלו שרוצים שילדיהם ונכדיהם יישארו יהודים רק ברירה אחת: לעלות לישראל מהר ככל האפשר".