הליכוד על בנט: "מי שהשתמש וזרק לא יטיף לנו מוסר על אהבה ונאמנות" - 0404
הליכוד על בנט:

הליכוד על בנט: "מי שהשתמש וזרק לא יטיף לנו מוסר על אהבה ונאמנות"

שר החינוך נפתלי בנט נאם הבוקר (שלישי) בכנס ירושלים. בין היתר, דיבר השר על ראש הממשלה ותקף את יחסו לחברה הדתית בישראל, לפני הבחירות ו"דקה לאחריהן".

בנט: "נתניהו בדרך כלל לפני הבחירות בא לגוש עציון, בא לעלי, מכנס את הכתבים הדתיים ועושה 'כמה אני אוהב אתכם'. דקה אחרי הבחירות ב-2009 הוא הכניס את אהוד ברק וב-2013 הכניס את ציפי לבני ומינה אותה לשרת המשפטים של ישראל. ב-2015 הוא ניסה להכניס את ציפי ובוז'י, הציונות הדתית היא אהובה בשבילו לפני הבחירות ודקה אחרי הם האחרונים לקבל טלפון.

הציונות הדתית על המפה, הימין על המפה, אנחנו לא הולכים לשום מקום ונהיה מפלגה דומיננטית בממשלה הבאה. אם לא נהיה מספיק חזקים נתניהו יותיר אותנו כגלגל חמישי. לפני זה הוא בא לסיורים בגוש עציון ודקה אחרי – 'תדאגו למקוואות, אתם גבאים, שבו מאחורה באוטובוס ואל תתערבו לי'. הסיפור הוא האם לציונות הדתית ולימין האמיתי יש יד על ההגה של מדינת ישראל".

בנט המשיך: "מאז ששקד ואני נכנסנו לפוליטיקה ב-2013, בנקודות העיקריות כמו בנאום בר אילן על מדינה פלסטינית שינינו את ההגה וזה קשה לו. מאז ומתמיד שחררו פה מחבלים וב-2014 אולטימטום שלי מנע שחרור מחבלים. זה ימין אמיתי. אנחנו התמונה היחידה שמראה שמי שמצביע ימין ומקבל ימין".

מהליכוד נמסר בתגובה לדבריו: "מי שהשתמש וזרק לא יטיף לנו מוסר על אהבה ונאמנות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]