ירושלים: בית הכרם וקריית יובל הן השכונות עם התשואות הגבוהות ביותר בשנה החולפת - 0404
ירושלים: בית הכרם וקריית יובל הן השכונות עם התשואות הגבוהות ביותר בשנה החולפת מוקד 443

ירושלים: בית הכרם וקריית יובל הן השכונות עם התשואות הגבוהות ביותר בשנה החולפת

בעלי הדירות להשקעה בשכונת בית הכרם בירושלים זכו בשנה החולפת לתשואה הגבוהה ביותר עבור דירת 4 חדרים בשיעור כולל של 14.7% – בשכונת בית הכרם עלו מחירי הדירות בממוצע בשיעור של 12.1% ב-2018 ממחיר של 2.593 מיליון ש"ח ב-2017 למחיר של 2.907 מיליון ש"ח. כמו כן, שכר הדירה הממוצע בשכונה עומד על 6,248 ש"ח לחודש, כלומר, תשואת שכר דירה שנתית של 2.6%. כך עולה מנתוני יד 2. הנתונים משקללים גם את התשואה הנובעת משכירות הנכס, וגם את העלייה בשוויו במהלך התקופה.

בירושלים, מלבד שכונת בית הכרם, דורגה גם שכונת קריית היובל, עם תשואה שנתית למשקיעים של 9.4%.

לדברי רוני צברי בעלים של חברת צברים המקימה בקריית יובל בירושלים פרויקט התחדשות עירונית "ההתחדשות העירונית בשכונת קריית יובל בעיר הפכה אותה לכדאית עבור משקיעים שרוכשים היום דירות ישנות במחירים נמוכים משמעותית לעומת המחירים בהמשך. כמו כן השכונה נהנית מביקושים רבים לשכור דירה באזור בקרב זוגות צעירים. באזור דירות קטנות שרלוונטיות לפלח שוק זה. בעיר יש הרבה מאוד סטודנטים שמחפשים להתגורר בדירה קטנה המתאימה לצרכיהם ולכן משקיעים רואים בכך הזדמנות טובה להשקעה"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]