איך לבחור יועץ השקעות טוב? - 0404
איך לבחור יועץ השקעות טוב?

איך לבחור יועץ השקעות טוב?

כאשר אתם באים לבחור יועץ השקעות אתם למעשה יכולים לבחור בין יועצים אשר עובדים בבתי השקעות או בבנקים לבין יועצים אשר עובדים באופן פרטי. אחוז היועצים שעובדים באופן פרטי הוא קטן אך יש להם יתרון אחד משמעותי על פני יועצים אחרים: הם אינם מחויבים לאינטרסים, סמויים או גלויים, של המעסיק שלהם.

כל אדם אשר מנהל תיק השקעות רוצה לקבל ייעוץ שהוא חף מאינטרסים אחרים, מלבד דאגה אמיתית וכנה של היועץ להשקעות האישיות שלו. למשל, יועץ של בית השקעות יכול לקדם ולדחוף ללקוח חבילות החשובות לבית ההשקעות. לכן, כאשר באים לבחור יועץ עבור תיק השקעות כדאי לקחת ברצינות גם יועצים פרטיים.

דבר נוסף אשר צריך להתייחס אליו הוא גובה ההשקעות. לעתים יועצים פרטיים דורשים השקעה בסכום גבוה מאוד, בעוד שיועצי השקעות אשר עובדים בבנקים או בבתי השקעות דורשים סכומי השקעה נמוכים הרבה יותר. לעתים אפילו לבנקים אין מינימום השקעות מסוים שהם דורשים מהלקוח, דבר שיכול להיות יתרון גדול.

מקום העבודה של היועץ הוא לא הקריטריון היחידי שכדאי להתייחס אליו. אם אתם מחפשים יעוץ עסקי ברמה גבוהה ואיכותית כדאי להתייעץ עם חברים או עם בני משפחה אודות המקום והיועץ אשר מנהלים את ההשקעות שלהם. כך תוכלו לקבל המלצות מצוינות ממקור ראשון על יועצי השקעות שנחשבים למוצלחים

 

טיפ נוסף לבחירת יועץ השקעות

כאשר מדובר בכסף שלנו, ובמיוחד כאשר מדובר בסכומי כסף גדולים אותם חסכנו במשך כל החיים, אנחנו מעדיפים לסמוך רק על היועצים האמינים ביותר. אחד הדברים החשובים הוא לשים לב למידה שבה היועץ קשוב לנו ולוקח אותנו ברצינות, יחס אישי, רציני ומקצועי הוא דבר חשוב שיהיה ליועץ המנהל את התיק שלכם.

מידע נוסף אודות יעוץ השקעות

בניגוד לניהול תיקים או למנהל תיקים, יועץ המבצע ניהול פיננסי לעסק  אינו מורה לכם כיצד לנהל את הכסף שלכם ואינו מבצע את ההעברות במקומכם – אלא מייעץ לכם לפי הידע שלו והבנתו בתחום היכן כדאי לכם להשקיע את הכסף. חשוב להבין זאת משום שהשליטה על הכסף אמורה להישאר אצל הלקוח ולא אצל היועץ.

בתקופה בה כסף מניע את העולם אסור לנח על זרי הדפנה וחשוב לאסוף את כל הידע הדרוש על מנת לפעול בצורה כלכלית נכונה. יעוץ כלכלי בתחומים שונים המלווים אותנו בחיינו, מאפשר להתנהל בדרך רגועה ושלווה יותר, בידיעה שאנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להבטיח את עתידנו הכלכלי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]